Ubisoft pravděpodobně pracuje na dalším Splinter Cell

Ubisoft.png
Tahle spekulace se objevila před několika hodinami na webu Neogaf, kde jsou úniky během her dost časté a to hlavně v případě, když zprávu zveřejní někdo, kdo má blízko Ubisoftu. Tentokrát se jedná o nový Splinter Cell, prý 100% pracuje na novém díle.
Série Splinter Cell začala už v roce 2002, od té doby vyšlo spousty skvělých dílů, až na né moc povedený poslední Blacklist, který vyšel už před 3 roky. Od té doby, jakoby se po sérii slehla zem. Hodně expertů na hry čekalo oznámení nového dílu už na letošní E3 2016, nestalo se tak - místo toho bylo oznámené #STEEP.

Teď, po měsíci od ukončeného E3 se začíná pomalu mluvit o novém díle, který podle důvěryhodného zdroje ve vývoji. Ten tvrdí, že do Ubisoftu přišel starý známý dabér hlavní postavy série Splinter Cell. Sám prý dokonce řekl, že byl ve studiu kvůli nově vývíjeném Splinter Cellu. Jelikož tomuto zdroji vyšlo spousty "spekulací", bereme to jako téměř jistotu. 

Oznámí tak na GamesCom 2016 Ubisoft další díl nebo si to schová až na později? A co vy, chtěli by jste další stealth pořádnou akci?

Chtěli by jste další díl?

Ano (43 | 93%)
Ne (3 | 7%)16.08.2016 15:03:34
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one