Ubisoft potvrzuje všechny spekulace ohledně Assassin's Creed: IV

assassin.png
Do dnes se objevovaly samé nové informace ohledně nového Assassin's Creed IV: Black Flag. Potvrdili se spekulace o předku Connora i jeho jména. Potvrdila se mapa z ostrovů, potápění hluboko v moři a obrovské města v hojném počtu, více informací v článku.


Do dnes nebylo Ubisoftem potvrzeno, že půjde do Edwarda Kenwaye ani co vlastně jako pirát budeme dělat. Ubisoft k prvním dvoum trailerů pro hru a hlavní postavu prozradil, že se opravdu budeme moci potápět hluboko pod vodu, kde budeme moci vybírat poklady z dříve potopených lodí.

Změnu mezi dosavadními vydání her uvidíme hlavně v grafice, říká Ubisoft. Byla potvrzena podpora ovladače PS4 a konzolí další generace. 

Díl má i více věcí, proč právě on vypadá na kandidáta top vydání Assassina, podle Ubi twitteru na hře pracuje až 8 studií Ubisoftu, to hlavně z důvodu obrovské otevřenosti mapy. Mapa nabídne až 50 obrovských lokalit Karibiku. 

Ubi prozradil také jednu z informací o vývoji, na Assassin's Creed 4 se pracuje už od roku 2011, půlka Ubisoftu pracovala na AC3, ta druhá na AC4. Podle článku, který Ubi poslal novinářům to vypadá na podobu s Far Cry 3, kde byly menší tábory s piráty, to samé by se mělo objevit i zde. Malé zátoky, kde piráti táboří a shromaždují poklady a rukojmí.

Podle spekulací hra zabere kolem 50 hodin hraní a to se nepočítají vedlejší mise. Hra vychází 29.10. 2013 na PS3 a XBOX360. PC verze a next-gen vyjde někdy později (nejspíše konec listopadu až prosince).

Dokonce se potvrdil vývoj na PC stejně jako u Watch_Dogs, což je pro PC hráče opravdu skvělá zpráva.
.
Edward Kenway.jpg
04.03.2013 14:18:36
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one