Ubisoft oznamuje The Division Heartland a film The Division

Ubisoft bez jakéhokoliv upozornění oznámil free-to-play hru The Division Heartland a spolupráci s Netflixem.

Článek  Pátek - 7.5. 2021
The Division Heartland.jpg
Ubisoft si na dnešek připravil hned dvojí oznámení a v obou případech se jedná o již oblíbenou značku The Division. Hra The Division původně od Ubisoft Massive vyšla poprvé v roce 2016 a slavila velký úspěch. Hra trhala rekordy a bylo téměř jisté, že se brzy dočkáme pokračování. To přišlo v roce 2019 a ačkoliv podle statistik nešlo o tak populární díl, Ubisoft si tím zvýšil potřebnou komunitu hráčů.

A tak to Ubisoft zkouší znovu a trošku jinak, dnes z ničeho nic došlo na oznámení free-to-play hry The Division Heartland. Spin-off "série" připravuje Ubisoft Red Storm studio, které se podepsalo pod Rainbow Six hry či spolupracovalo na The Division. Hry bychom se měli dočkat v průběhu roku 2022 na PC a konzole. Co přesně nás čeká a zda-li půjde o tradiční pohled z pohledu třetí osoby není úplně jasné, první pořádné informace by se mohly objevit na E3 2021 už za měsíc.

Ptáte se, co nyní bude se stale aktivním The Division 2? Nebojte, na tom se bude i nadále pracovat, tvůrci slibují další obsah i po vydání Heartland.

Kromě The Division Heartland Ubisoft chystá ve spolupráci s Netflixem film The Division podle prvního dílu videohry. Vedení společnosti již dokonce prozradilo herce hlavních postav, ty si zahrajou Jake Gyllenhaal a Jessica Chastain. Kdy by mělo dojít na premieru, to se snad dozvíme později v tomto roce.

A v poslední řadě, Ubisoft chystá také mobilní hru a vlastní The Division knihu.
 The Division Heartland
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
16.05.2021 10:28:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one