Ubisoft oznámil finální datum vydání Ghost Recon: Online

ghosts.png
Ghost Recon: Online jsme již mohli hrát v dlouho letém BETA testu. Možná jste si už také říkali, že BETA snad nikdy neskončí, a heleme se. Máme tu oficiálně finální datum vydání, hra se přejmenuje a změní se grafická stránka hry. Změny proběhnou i v match-makingu. Mrkněte na změny.
Skoro nekonečné testování Ghost Recon: Online končí přesně 10.4. 2014. Ubisoft hlásí, že hru i přejmenovali, nemá to prý žádný větší důvod, jen se to více hodí k příběhu, nový název onlinovky je Ghost Recon: Phantoms.

Změnit by se toho ale mělo více, než jen název hry. Viditelná změna bude například v grafické podobě hry, kterou Ubisoft kvalitně aktualizoval, upravilo se osvětlení, vyhladily se hrany okolí a další změny už prý poznáte sami. Další změny proběhnou v level designu nebo matchmakingu. 

Ghost Recon: Online byl v otevřené BETA verze skoro 2 roky a s vydáním finální verze se projeví obrovské změny o proti beta testu. Ubisoft nabídl také 3 obrázky, které porovnávají kvalitu bety a finálního vydání. Vlevo PŘED, v pravo PO.

#Ghost Recon: Phantoms (Online) vychází 10.4. 2014 na Steamu.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
18.03.2014 10:38:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one