Ubisoft oficiálně oznamují Far Cry: Primal

Far Cry Primal.png
A je to konečně tady! Ubisoft slíbil, že brzy oznámí novou AAA hru, na kterou mimochodem teasoval dlouhých 24 hodin přes YouTube a Twitter. Pomalu ale jistě se dařilo zjišťovat, že půjde o nové Far Cry, nebo-li DLC, ale nene, Ubisoft oznámili plnohodnotný díl z doby kamenné.
Pomalu ale jistě unikaly informace, postaraly se o to především stránky IGN a Kotaku. Spekulace ale stranou, jde se rovnou na oficiální zprávu, kde najdeme základní informace o světě Primal, mrkneme se na první obrázky ve vysokém rozlišení nebo zhlédneme první a oznamovací trailer.

Ve Far Cry: Primal se podíváme se doby kamenné. Hlavní hrdina se jmenuje Takkar, je to borec v lovení a umění přežití v divočině. Vše se odehrává 10.000 let před naším letopočtem, byla to prý doba velmi surová, zlá, brutální - zkrátka nebezpečná. Lidé se mohli bránit pouze luky, oštěpy a dalšími, velmi primitivními zbraněmi. Podíváme se do země Oris, kde hlavní zbraní je oheň, tím si budeme ve tmě svítit nebo zahánět zvěř. A když už jsme u zvěře, potkáme samozřejmě obrovské mamuty, které rozhodně nebylo lehké ulovit, dalšími zvířaty jsou například šavlozubý tygři. Nebudou to ale jediní nepřátelé, zemi samozřejmě obývají i další kmeny, kteří chtějí žít na svém uzemí. 

Uzemí se budou zabírat stejně, jako ve Far Cry 3 a 4. Zkrátka dobyjete danou oblast a stanete se tak vrchním lovcem - predatorem. A kde že vezmem zbraně, aby jsme vůbec mohli bojovat? Budeme si je muset vyrobit (crafting), ten také dobře známe i minulých dvou dílů. Použít půjde dřevo, kameny, využít však půjdou také kosti padlých zvířat.

Far Cry: Primal vyjde na PlayStation 4 a Xbox One už 23.2. 2016. PC verze dorazí Březnu 2016. 
2.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg
5.jpg06.10.2015 21:39:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one