Ubisoft oficiálně oznamuje Assassin's Creed: Unity

acu.png
Před několika dny Ubisoftu uniklo hned několik obrázků a důležitých informací o připravovaném novém díle, který měl být údajně z Francouzké revoluce z 18. století. Byl to velmi důvěryhodný zdroj od Kotaku. Teď Ubisoft oficiálně oznámil nový díl, ukázal video, obrázky a základní informace.
O úniku informací jsme Vám psali už ve čtvrtek. Kotaku se podařilo sehnat prvních několik obrázků z ranné fáze vývoje a zajímavé informace o tom, kde se celý děj bude odehrávat, jaký podtitul nový assassin ponese a na jaké platformy hra vyjde.

A vše se také potvrdilo. Ubisoftu už asi nezbývalo nic jiného, než pravdivý únik informací potvrdil a zároveň tak oznámit připravovaný díl, který ponese jméno #Assassin's Creed: Unity, vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Odehrávat se opravdu bude za Francouzké revoluce v 18. století.

Na Unity se pracuje už minimálně 3 roky a těšit se již brzy můžeme na další informace, počítáme s především E3 2014 a Gamescom 2014. Co se týče starých konzolí PS3 a X360, tak na ty by měl vyjít jiný titul jmenující se #Assassin's Creed: Comet, o tom ale zatím Ubisoft mlčí.
#Assassin's Creed: Unity vyjde ještě letos pro PC, PS4 a XO.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
23.03.2014 12:10:39
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one