Ubisoft mluví o downgradu, poučí se s dalšími hrami?

Ubisoft.jpg
Jak jistě mnozí víte, Ubisoft má poslední přibližně rok problém s downgradem u nových her. Máme si být jistí, že tyto kauzy jsou za námi, jak to?
Opět se dnes zaměříme na #Watch Dogs, kde #Ubisoft použil downgrade asi nejvíce. Pokud si dobře pamatujete na rok 2013, kdy Ubisoft představil Watch Dogs na E3, kde ukázali opravdu úžasnou hru s pravou grafickou stránku pro next gen. Bohužel po vydání hry se ukázalo, že většina efektů zmizela nebo byla lehce upravena. To samé počet aut nebo postav ve světě. Ubisoft downgrade přiznal a prý se z jejich minulých her poučili a nic takového nemáme do budoucna čekat.

Od teď prý každý gameplay bude vypadat přesně tak, jako finální vydání hry. Počítejte však až s nově oznámenými tituly, #The Division vypadal v prvních záběrech také mnohem lépe, než poslední ukázky z E3 2015. To samé s #Assassin's Creed: Syndicate, kterého nejprve prezentovali tak, že ukázky, které vidíme nejsou finální, nýbrž pouze v takové kvalitě, jaké by si je "přáli" vydat. Čeho se ale nebojíme je #Rainbow Six: Siege, které od začátku až do dnes vypadá stále stejně - perfektně.

Doufejme, že tedy další kauzy ohledně Ubisoft a downgradu nebudeme řešit a bát se jich.07.07.2015 22:59:53
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one