Ubisoft láká na svoji E3 2021 konferenci

Společnost Ubisoft je jednou z nejsledovanějších a nejočekávanějších každý rok. I tentokrát má co ukázat. Na co určitě dojde?

Video  Pátek - 4.6. 2021
Jestli se na někoho každoročně těšíme, je to Ubisoft na E3. Rok co rok přináší kromě již zaběhlých úspěšných značek zbrusu nové hry a vždy je se na co těšit. I tentokrát máme seznam titulů, které bysme rádi viděli, každopádně - uvidíme je? Pravděpodobně ne, nicméně Ubisoft v teaseru prozradil, co určitě uvidíme!

Hráči se mohou těšit na dlouho očekávané gameplay záběry z Far Cry 6, odhalení Rainbow Six: Quarantine. Video potvrzuje také adrenalinový titul Riders Republic.

Ukázat pouze tuto trojici her by byla opravdu slabota, ačkoliv jde o skvělé série, my čekáme víc. Osobně bohužel nepočítám s pirátskou hrou Skull & Bones, ovšem rád bych viděl roky oznámenou hru AVATAR či celkem zapomenuté Beyond Good & Evil 2 (poslední záběry ve 2018). Kromě toho má Ubisoft pracovat i na open-world hře TRON a nemá být daleko od vydání. To už neplatí pro chystanou Star Wars hru, ta je roky daleko (údajně 2023 - 2025).

A na jakou hru od Ubisoftu se nejvíce těšíte vy?
 Ubisoft
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
Ubisoft.jpg
05.06.2021 14:49:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one