Ubisoft brzy oznámí pokračování série Splinter Cell

Splinter Cell.png
Možná jste byli překvapeni tím, že Ubisoft zanevřel na svoji sérii Tom Clancy's: Splinter Cell počas očekávané konference E3 2017. Popravdě, i my v redakci jsme čekali alespoň malý teaser. Ten však nepřišel. Plánuje se vůbec nějaké pokračování? Ubisoft jišťuje, že ano.
Ubisoft na každé E3 2017 konferenci představí nějakou novou hru jako překvapení, popravdě jsme trochu věřili a doufali v nový Splinter Cell, jenže o něm nepadlo ani slovo, Ubisoft představil pár menších her a pirátský #Skulls & Bones.

Zanevřel snad Ubisoft nad touto sérií, která spíše upadala a nebyla tak dobrá jako staré parádní díly ještě z let jako 2004 či 2005? Poslední dva Conviction a Blacklist nebyly špatné, dle hráčů však mnohem méně kvalitní. Každopádně mají od sebe rozsestup, co se vydání týče přibližně 3 až 4 roky. A právě proto jsme čekali nový díl, Blacklist vyšel už v roce 2013 ještě na staré konzole PS3 a X360 s PC. 

Jenže nic, bohužel, každopádně nyní se ozval jeden z majitelů společnosti Ubisoft stím, že na tuto sérii nezapomněli a rozhodně plánují další díl. Prý již mají několik konceptů na pokračování, které bude spíše rebootem. Do konce roku by jsme se tak mohli dočkat samotného oznámení.29.06.2017 15:25:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one