Koupit v obchodě JRC.cz

Ubisoft aktivoval účet Prince of Persia na Twitteru

Prince of Persia Redemption.jpg
Článek  Pondělí - 29.6. 2020
Teprve před malou chvíli jsme Vás informovali o čerstvě aktivovaném účtě Fable, který obnovilo Xbox Game Studiosna Twitteru, a už tu máme druhý úlovek. Zatím co Fable je pravděpodobně oficiální, u Prince of Persia to není jisté, nicméně podle dalších indícií to tak ale vypadá!

Určitě si vzpomenete na humbuk kolem Prince of Persia 6, který se řešil minulý měsíc. Objevila se doména, která na první pohled vypadala, jakoby ji založil sám Ubisoft. Ve finále se ale ukázalo, že šlo pouze o taktiku "někoho" s cílem "zbohatnout" na prodeji této domény, kterou samozřejmě navštívilo statisíce lidí, přesto, že na ni nic nebylo. Vše se ukázalo jako planý poplach, každopádně nesmíme zapomenout na informace od důvěryhodných insiderů, kteří tvrdili, že oznámení nového dílu se přesto blíží.

A je tomu asi opravdu tak. Zdá se, že si Ubisoft aktivoval na Twitteru účet @Princeofpersia. Na první pohled se může zdát, že si jej mohl založit každý z nás, nicméně jeden z uživatelů zkusil zajímavou fintu. Na Twitteru zaklikl "Obnovit heslo k účtu" a vyplnil Princeofpersia, vyběhla mu zajímavá nabídka, která by mohla být spojena s emailem Ubisoftu. Podívejte níže.
Ubisoft.png
    Autor:  Jakub Hergesell, Šéfredaktor a zakladatel SPITE.cz

  Prince of Persia
    

 

Našli jste v článku chybu nebo překlep?
Kontaktujte nás!
Nahlásit chybu v článku
29.06.2020 10:16:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one