Tyhle mapy a módy nabídne Battlefield 1 hned při vydání

Battlefield 1.png
EA oficiálně ukázalo mapy a módy, které na nás budou čekat ihned po vydání Battlefield 1. Zatím co jsme si mohli v alpha verze zahrát pouze mapu Monte Grappa a v beta verzi Sinai Desert, finální vydání nabídne 9 hratelných map a 6 módů. Desátá mapa dorazí zdarma později.
Jak už EA prozradilo přes pár dny, #Battlefield 1 dostane 9 map a 6 módů. Jednu mapu však dostaneme zdarma už v prosinci, časem by měly dorazit také nějaké nové módy. Níže už si představíme mapy detailně. 

Obrázky i popisek jsou skopírovány z oficiálních stránek. Co se týče módů, ve hře najdeme Conquest, Domination, Operations, Rush, War Pigeons a Team Deathmatch.

BALLROOM BLITZ

large.img.jpg
Zapojte se do posledních ofenzivních operací u řeky Mázy roku 1918. Urputné boje v zákopech kontrastují se scénou, která si uchovává něco z krásy jako z jiného světa. Majestátní francouzský zámek, ještě nedávno sídlo důstojníků za zadními liniemi, se stává dějištěm střetu tanků a plamenometů. Všechny lustry se divoce rozkývají, když americké síly spustí palbu ve snaze probojovat se k železničnímu uzlu na okraji mapy.

ARGONNE FOREST

2.jpg
Ve stinných hlubinách Argonnského lesa se odehrají jedny z nejbrutálnějších bojů muže proti muži v Battlefieldu 1. Les je světem sám o sobě a skrývá mnoho míst ideálních k plánování ďábelských lstí, bludiště bunkrů a kulometná hnízda. O vítězi, který se stane pánem lesa, rozhodnou zbroušené rýče, polní děla a vojáci, kteří plní bunkry plynem. Kdo přežije peklo těchto pěchotních bojů, stává se hrdinou.

FAO FORTRESS

3.jpg
Zúčastněte se jedné z prvních obojživelných operací první světové války, během které se britské síly pokoušely zajistit surovinová ložiska na poloostrově Al-Faw. Přístupový bod je střežen obrovskou pevností Fao, která se nevzdá bez boje. Čeká vás rozmanitý terén včetně blat, písečných dun, mostů a mělkých zátok. V poslední fázi se boj přesune do samotné pevnosti. Začíná bitva o palivo. A obrovská bitevní loď je nenasytná.

SUEZ

4.jpg
Boj o ovládnutí nejdůležitější zásobovací trasy první světové války. Turci zde dokázali zdánlivě nemožné – překročili sinajskou poušť a pokusili se průplav dobýt pro sebe. Rozšiřte řady bojujících na březích velkolepého vodního díla a využívejte ve své taktice písečných dun. Rozdrťte pomocí polních děl a minometů vratkou obranu nepřátel a postupujte kolem města Kantara dál, kde začíná nekonečná poušť.
SINAI DESERT
5.jpg
Rozpoutejte totální válku na vyprahlém bojišti Sinajské pouště východně od Al-Jafaru. Ať už se pustíte do přestřelek v uličkách vesnice Bir el Mazar nebo do stíhacích soubojů nad majestátními útesy, budete muset do svých taktických kalkulací zahrnout i velké písečné duny. Když budete přicházet o poslední naději, dorazí na místo posily v podobě válečného obra – pouštím pískem se na bojiště přiřítí smrtící obrněný vlak.

AMIENS

6.jpg
Ničivý střet uprostřed majestátního města. Bojujte na ulicích a náměstích francouzského Amiensu v průběhu německé jarní ofenzivy. V zasypaných uličkách, u soudní budovy a v okolí mostů a železniční trati se budou odehrávat tvrdé boje mezi britskými a německými jednotkami o ovládnutí středu města.

ST. QUENTIN SCAR

10.jpg
Masivní bitva na válkou zjizvených bojištích severní Francie. Německá armáda v průběhu rozsáhlé ofenzívy vynaloží veškeré dostupné prostředky na prolomení britských linií. Připravte se na průchod zákopy v oblasti St. Quentin, kde vás čekají boje zkázonosných rozměrů. Buďte první vojákem, který překoná opevněné linie a zahájí útok na válkou prozatím nedotčenou vesnici Travecy.

MONTE GRAPPA

7.jpg
Zúčastněte se jedné z posledních bitev, které se odehrávaly pod vrcholky alpského předhůří. Boje vysoko mezi oblaky o získání kontroly nad horskými pevnostmi jsou výzvou i pro ty nejhouževnatější z vojáků. K zastavení nepřátel, postupujících zvolna po horském svahu, můžete využít obrovská pevnostní děla. V průběhu zuřivých bojů se zdá, že má rakousko-uherská armáda navrch, ale italské jednotky jsou odhodlány se nevzdat, dokud nedobudou zpátky, co je jejich.

EMPIRE’S EDGE

8.jpg
U jaderského pobřeží se odehrává lítá bitva na život a na smrt o ovládnutí důležitého území. Skalnaté, dobře opevněné břehy se stanou bojištěm, na kterém se císařství brání obležení. Vlny a bitevní lodě neustávají v náporu na italské pobřeží a kdysi půvabná středomořská vesnice je mechanizovanou válkou změněna k nepoznání.

GIANT’S SHADOW

9.jpg
Připravte se na nasazení v bitvě u Selle v chladném podzimu roku 1918. Boje se ze zákopů přesouvají do otevřeného prostoru a na bojiště dopadá stín obrovské zřícené vzducholodě. Britské síly prorazily Hindenburgovu linii a jsou na pochodu směrem k důležitému železničnímu uzlu. Ve volné krajině a u říčních břehů podél železniční tratě Cateu-Wassigny se odehrávají líté střety pěchoty a tanků a situaci na bojišti může každou chvíli zvrátit příjezd obrněného vlaku. Giant’s Shadow bude součástí prosincové bezplatné aktualizace pro Battlefield 1.
  20.09.2016 21:15:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one