Twitch reaguje na špatné názory uživatelů, budou zase změny

twitch.png
Když včera Twitch.tv zveřejnilo na svém oficiálním blogu plánované změny, spustila se lavina negativní kritiky od 95% uživatelů. Něco o změnách se dočtete v článku. Na tyto reakce samozřejmě ihned Twitch.tv reagoval a odpověděl v dalším blogu. Vše se snaží ulehčit, pomůže to?
Něco o změnách, které Twitch.tv plánuje se můžete dočíst v našem včerejším článku. Změny se týkaly především autotských práv a starších videí, které má každý uložený ve svém účtu Twitch.tv. Administrátoři stránek si samozřejmě nemůžou dovolit přijít o ty miliony streamerů a tak rychle reagovali na včerejší do "hustý" narážky a komentáře uživatelů, kteří ve většině připadech napsali do komentáře, že odcházejí na konkurenční stránky, v tom lepším připadě napsali pouze RIP TWITCH.

A co že vlastně Administrátoři odpověděli? Před několika hodinami informovali, že velmi děkují za zpětnou vazbu, kterou hráči poslali, že čtou každý komentář, email nebo reakci na sociálních sítí a budou vše řešit. Druhý problém, který se týkal starých videí je vyřešen. Ještě včera nám naše videa na Twitch.tv chtěli nechat v archivu pouze na 14 dní, dnes oznamují, že tam budou, dokud je sami nesmažeme. A co se týče toho většího problému - autorská práva. Google do Twitche přinesl také technologii pro rozpoznávání audio stopy a pokud na ní nemáte autorská práva, video Vám oněmí. Pokud se Vám taková situace stane, budeme mít možnost se prý "odvolat" a Twitch.tv to s námi bude řešit, jenže kdo z nás má práva na nějakou hudbu?

Celá situace bude ještě hodně zajímavá, Google plánuje s Twitchem ještě velké změny do dalších týdnů.
08.08.2014 07:19:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one