Tvůrci Titanfall pracují na Star Wars adventuře

Star Wars.png
Den Star Wars byl celkem, z hlediska her dost očekávaný, jak už nějakou dobu víme, studia EA pracují na několika Star Wars hrách. Čekali jsme tak nějaké oznámení nebo představení nějaké z připravovaných her. Víme, že na jedné dělá Visceral Games (tvůrci Dead Space). Teď už víme také o Respawnu.
Když EA dostalo práva na Star Wars hry, bylo jasné, že jich několik vyjde, jednou z prvních byl AAA titul #Star Wars: Battlefront od DICE. Později následovali menší mobilní hry, nás však především zajímala hra od Visceral Games (tvůrci Dead Space). Věřili jsme, že když už je Den Star Wars (4.5. 2016), něco se dozvíme, alespoň nějaký teaser trailer - bohužel nic. 

Na druhou stranu se ale stalo něco, co by jsme absolutně nečekali, EA ukázalo plakát, kde prozradilo vývoj další Star Wars hry, na které pracuje Respawn studio (tvůrci Titanfall). Nic víc neřekli, informace pak už podali anonymní zdroje, které hovoří o tom, že hra bude ve třetí osobě a půjde o adventuru, vývoj je však v začátcích, plnohodnotné oznámení tak může přijít na E3 2016, ale také nemusí, nechme se překvapit.
star wars respawn.jpg05.05.2016 09:38:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one