Tvůrci Project CARS pravděpodobně pracují na hře Rychle a Zběsile

Slightly Mad Rychle a Zběsile.png
Slightly Mad studio (tvůrci Project CARS) prý dostali vyjímečnou nabídku hollywoodské značky, Rychle a Zběsile. Údajně jim nabídli dlouhodobou smlouvu, prý až na 6 let. Za tu dobu by měli vytvořit plnohodnotný titul Rychle a Zběsile, Slightly Mad to údajně vzali a chtějí porazit Need for Speed.
Před pár desítkami hodin jsme Vás informovali, jak si tvůrci #Project CARS stěžovali na až hnusné zacházení EA s lidmi a jak nim málem přišli o celé studio. Co už ale neprozradili, je možný vývoj herního #The Fast & Furious (Rychle a Zběsile), značku a veškeré licence jim údajně nabídlo samo filmové studio stojící za filmovou sérií. Slightly Mad prý neodmítli a podali si ruce na 6 let. 

V tyto chvíle, kdy vychází #Project CARS 2 to asi příliž řešit nebudou, každopádně by jsme se mohli do několika let dočkat konečně pořádných závodů, protože zrovna Slightly Mad to jde na jedničku, důkazem toho jsou díly třeba Need for Speed: Shift a Shift 2. A právě nový díl Rychle a Zběsile by měl být hlavním konkurentem Need for Speed.

Vše prozradil v rozhovoru spoluzakladatel studia, Ian Bell.22.09.2017 12:19:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one