Tvůrci Pokémon GO pravděpodobně pracují na Harry Potter GO

Harry Potter GO.png
Niantic Labs se proslavili ne jednou, Pokémon GO není zdaleka jejich první hrou a ještě tak úspěšnou. Před několika roky vydali například Ingress, který byl na stejné bázy jako právě vydaný Pokémon GO. Nyní oficiálně sami tvůrci potvrdili, že dostali práva na hru ze světa Harryho Pottera.
Mobilní fenomén Pokémon GO ještě není venku ani měsíc a už se začíná mluvit o dalších hrách Niantic Labs studia. Jejich předchozí hra Ingress, která funguje stejně, jako Pokémoni se stala pomalu, ale jistě oblíbenou hrou, ne bohužel až tak u nás. Studio proslavila až nedavno oznámená hra #Pokémon GO, o které už pravděpodobně víte všichni.

Dalo se čekat, že po tak úspěšné AR hře se roztrhne pytel s dalšími takovými. A také, že asi ano. Niantic už asi začínají pracovat na další hře a jedná se opět o velkou značku, Harry Potter. Tvůrci se na svém fóru ptali, jakou hru by lidé chtěli, jednoznačně to vyhrál Harry Potter, to potvrdil také šéf studia, na nové hře z kouzelníkova světa by se mohlo pracovat už brzy a vyjít by klidně mohla už v roce 2017.

Ve hře by se měly objevit stejné místa, jako Pokestopy či gymy v Pokémon GO, na těchto místech by byly různé questy a eventy. No uvidíme, sčím nakonec studio přijde, rozhodně ale Pokémon GO nebude jejich poslední hrou.01.08.2016 00:08:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one