Tvůrci No Man's Sky konečně promluvili, chystají velkou aktualizaci

No Man's Sky.png
Po dlouhých týdnech mučení studia Hello Games, kteří vydali životu asi nenávratné dobrodružství No Man's Sky se konečně ozvali a promluvili. Oznámili první rozšíření pro hru, které určitě potěší, k dispozici bude už brzy a bude zcela zdarma. Podařilo se nám také zjistit, co nás v ní čeká.
#No Man's Sky vyšlo před několika měsíci jako velmi očekávaná hra s nekonečným světěm, jenže tvůrci zklamali, absolutně nesplnili to, co slibovali, hra měla mizernou optimalizaci a tak se zařadila do seznamu podprůměrných her. U nás si hra vysloužila 6.5 / 10 a to jen z důvodu, že nás bavila i v takovém stavu, jakém byla.

Každopádně stejně spokojení lidé nebyli ve světě, ani u nás. Hru pohřbili, ve velkém vraceli a Sony s pocitem viny vracelo peníze zpět. Od té doby hra dostala asi 7 aktualizací, které pomalu hru vylepšily, očekávaný patch je však až tenhle, první velké rozšíření Foundation nabídne stavbu základen. Hello Games také tvrdí, že pečlivě sledovali názory lidí a díky zpětné vazbě udělají hned několik změn a přidají možnosti do hry. 

Update Foundation nebude největší update, bude však důležitý, začne stím něco nového. K dispozici bude už brzy. 26.11.2016 15:01:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one