Tvůrci Firewatch nesnášejí YouTubera PewDiePie

Pondělí - 11.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell
Pew.png
Malé indie studio Campo Santo, stojící za úžasnou adventurou Firewatch právě ukončilo podporu s YouTuberem PewDiePieem, navíc oficiálně prohlásili, že jejich další hry už nebude moct slavný YouTuber Felix sdílet, všechny záznamy Campo Santo her YouTube smaže.
Pravděpodobně nejslavnějšího YouTubera, Felixe "#PewDiePie" Kjellberga není třeba představovat, tenhle Švéd je velkým oblíbencem a ročně si na YouTube vydělá milióny dolarů. Poslední dva roky však řeší jeden problém za druhým. Tentokrát si to pokazil, a očividně hodně u studia Campo Santo (tvůrci úspěšné adventury #Firewatch). 

Ti si totiž všimli videa, které Pew nahrál na svůj YouTube kanál ze hry #Playerunknown's Battlegrounds, na tom by ještě nebylo nic špatného, kdyby svého protihráče veřejně nenazval "negr". Tvůrce Firewatch to naštvalo natolik, že zrušili veškerou podporu Felixovi, nakázali vedení YouTube smazat všechna videa z Firewatch, které měl na svém kanále a to i přesto, že měl statisíce zhlédnutí a hru chválil na každém kroku. Onu osudné video můžete vidět níže na 0:24.

Navíc se Sean Vanaman (šéf studia Campo Santo) domluvil s YouTube, že jakoukoliv hru od Campo Santo, Pew nahraje na svůj kanál, bude neprodleně smazána. Zdá se, že tohle se mladému Švédovi moc nevyplatilo. 

A my se ptáme, nepřehnal to trochu šéfik Sean Vanaman?
Video, kde PewDiePie nadává svému protihráči do "Negrů"
  11.09.2017 19:56:57
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one