Tvůrci DayZ jsou naštvaní kvůli War Z

dayz vs warz.png
Samozřejmě, že Vás nepotěší hra, která Vám konkuruje nejen žánrem, ale také názvem. Hlavní vývojář a šéfik DayZ a DayZ: Stadnalone Dean Hall se po prvé rozpodíval o tom, co ho opravdu štve. Celkem zajímavé počtení. 


Všichni dobře známe mod do Army 2 a obrovské zklamáni The War Z, která měla konkurovat, to se ovšem nepovedlo a nemůže konkurovat ani módu zdarma.

Deana Halla neštve uplně to, že mají podobné názvy nebo téma, jde o to, že War Z má neuvěřitelně moc chyb, musel být dokonce stažen i ze Steamu a lidé se podobné názvy pletou a DayZ podle něj může ztratit tisíce budoucích hráčů. 
.
Nyní si můžete přečíst officiální článek šéfa DayZ

"Zasáhlo mě to i osobně, protože každý vidí, jak jsou si podobné i ty názvy. Zatímco průměrný hráč rozdíl pozná, běžný člověk ne. Dokonce se mi stalo, že si hry popletli členové rodiny, nebo mí blízcí přátelé a přišli za mnou s tím, co za neetické jednání to dělám. Nemyslím si, že by mohl kdokoliv pochopit, jak vás tohle může podráždit. Hlavně v případě, když jste vsadili na jednu věc všechno a dali jste do toho celé své já i vlastní reputaci. Takže život mi to rozhodně neusnadnilo a já naprosto rezolutně nesouhlasím s jednáním a tím, jak se se zákazníky zacházelo."
Dean dále také dodal, že War Z proslavili herní magazíny bez toho, aby doopravdy věděli, jak se hra chová, jaká je a co vlastně přinese. Když hra procházela ALPHA verzí, byla všude samá chvála, nyní je hra officiálně vydána a v žádném případě se nemůže rovnat ani Free-to-play hrám v ALPHA verzi.

Když už jsme u toho, War Z po pár týdnech vydání opět bojuje v problémy připojení se k serverům a hackery, kteří jako protest servery shazují. Nezapomeňme také na očekávaný DayZ: Standalone, který vychází už v březnu.
.
19.01.2013 15:42:36
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one