Tvůrci Batman: Arkham pravděpodobně opravdu pracují na hře Superman

Superman.png
Je to přesně 6 měsíců, co se tahle zpráva po prvé objevila mezi spekulacemi, kdy údajně tvůrci TPS série Batman: Arkham pracují na další sérii se superhrdinou od DC, a to Supermanem. Po delší odmlce to ale opět vypadá nadějně, Rocksteady studio prý hru brzy oznámí.
V červenci letošního roku jsme Vás informovali o zajímavé zprávě, nebo-li spekulaci, která se objevila jak z čistého nebe. Studio Rocksteady mělo údajně pracovat na hře Superman po té, co řekli, že Batman série pro ně prozatím skončil, bylo by tak zvláštní, kdyby oznámili dalšího. O spekulovaném Supermanovy jsme ale od té doby neslyšeli, tedy až do dnes. 

Na herním serveru N4G se objevila zpráva o tom, že Superman od Rocksteady a Warner Bros Gaming měla být oznámena už letos, to se ale nestalo. Byly práce na hře přerušeny či se oznámení pomalu blíží? Na Redditu se objevila také zpráva, že hrdina Clark Kent by měl dostat spousty obleků a ne jen ten svůj originální, měnit by se jím neměl pouze vhled, ale také schopnosti. 26.12.2016 10:31:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one