Tvůrci AQP City se rozpovídali o svém připravovaném titulu

aqp.png
Před několika dny jsme Vám představili zajímavý Indie titul AQP City, hru ve stylu Grand Theft Auto, reakce hráčů byli opravdu rozpůrné a tak se vývojáři lehce rozpovídali a prozradili nějaké detaily o hře + v jakém stavu je hra nyní. Prozradili také plánovanou beta verzi.
První informace, dokonce i obrázky vypadaly opravdu skvěle. Bohužel než došlo na video. Nikde nebyl vidět údajný #Unreal Engine 4, to také hráči začali komentovat ve velkém a tak se tvůrci rozpovídali a informují. Hra je nyní ve stádiu pre-alpha, její stav je asi na 12% hotov, takže vlastně není skoro nic hotové, to ostatně bylo také na videu vidět.

Studio Chevarria Arts se skládá ze 4. členného týmu, Ti říkají "Nechcem a nebudeme kopírovat Grand Theft Auto". Těšit se i tak ale můžeme na lodě, letadla, spousty aut a motorek, dočkat by jsme se měli také parkouru. Už teď je ale prý jasné, že hra bude velmi náročná, to samé práce na samotné hře. 

Podle posledních informací se plánuje také beta verze, k dispozici by mohla být za několik málo měsíců, přístup do test dostanou přednostně Ti, kteří přispějí na projekt přes IndieGoGo.
AQP City vychází v roce 2015 pro PC a Android (konzole možná)
16.09.2014 17:12:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one