Tvůrce LawBreakers už nikdy nebude dělat hry

Cliff B.jpg
Sobota - 17.11. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že veterán Cliff Bleszinski neunesl prohru, jeho arenová FPS akce LawBreakers a battle-royale Radical Heights propadly na plné čáře, zhrzený Cliff B. řekl, že už nikdy neudělá video hru.
Herní designér Cliff B. (43) se proslavil už dávno, když vytvářel hry jako RUNE, Unreal Tournament, Gears of War nebo výborné SuperHot. 

Po velmi kvalitní hře SuperHot si však založil vlastní studio Boss Key Production, se kterým vytvořil na první pohled skvělou hru LawBreakers, dokonce se i dobře hrála, v silné konkurenci však nedokázala porazit stále velmi aktivní Overwatch. Hru nikdo nehrál a Cliff ji nemohl držet při životě ani jako free-to-play. Zkusil to ještě jednou, když oznámil battle-royale hru Radical Heights, bohužel se ale nechytil ani tento titul a Cliff B. to zabalil, studio skončilo, co bude dál? Pravděpodobně už nic.

Na svém Twitteru reagoval na zprávu od Joshua Heitz, který napsal, že nikde nevidí náhradu za utracené peníze v titulu, který nejede. Cliff B. odpověděl. "Více než dva roky jsem nebral žádný plat a své zaměstnance jsem platil i měsíce po ukončení pracovního poměru, aby se mohli postarat o své rodiny, už nikdy nevytvořím žádnou hru."17.11.2018 12:20:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one