Tvůrce Gears of War láká na novou hru, co to bude? + video

BlueStreak.png
Už před rokem jsme Vám psali, že ex-tvůrci Unreal Tournamentu a Gears of War pracují společně na hře, kterou prozatimně pojmenovali jako Project BlueStreak. Jeho kvalitu jsme později mohli vidět v prvním teaser traileru z pre-alpha verze. Teď tu máme nový obrázek a představení hry.
Už před rokem, kdy byl projekt oznámen jsme Vás informovali, že hra bude vyrobena na míru pro PC. Znamená to tedy (mělo by znamenat) stoprocentní optimalizaci pro PC. Vidět jsme mohli v minulém roce první obrázky ze hry, které naznačovali, že půjde o sci-fi svět, prý velikost map bude například jako v Call of Duty, v první videu to však celé vypadalo úplně jinak. Hra poběží na Unreal Engine 4.

Teď se k nám dostala zpráva, tvůrci "této hry" zítra v 17:00 našeho času detailně představí svůj připravovaný titul, dozvíme se jméno, platformy a snad uvidíme první pořádný gameplay. Prozatím tu máme další teaser trailer, kde uvidíte rozbité a pomalu se rozpadající město. A mimochodem, mělo by jít o Free to play hru.25.08.2015 19:14:16
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one