Loading

COD MW2.jpg
Sobota - 17.3. 2018          Autor: Jakub Hergesell

A zase ta samá pohádka, na stránkách Amazonu, tentokrát toho Francouzského, se objevila položka Modern Warfare 2 - Remastered určená pro letošní rok, realita?
Black Ops 4.png
Čtvrtek - 8.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Po mnoha velmi důvěryhodných informací už nebylo co skrývat, Activision právě oznámil Call of Duty: Black Ops 4 včetně krátkého teaser traileru a data vydání.
H1Z1 KOTK.png
Čtvrtek - 8.3. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Popravdě, přechod na free-to-play model jsme čekali mnohem dříve, minimálně po odchodu statisíců hráčů do Playerunknown's Battlegrounds. Den F2P nastal právě dnes.
BF V.png
Pátek - 2.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Na internet se dostaly velmi důvěryhodné informace, které přinesl zahraniční web VentureBeat. Údajně mají první zásadní informace o letošním Battlefield V.
Dead Space.png
Úterý - 13.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Eletronic Arts z-aktualizovalo svoji sekci On The House na Originu, kam přidalo parádní horor Dead Space z roku 2008. Pokud si jej přidáte do knihovny, zůstane vám napořád.
Left 4 Dead 3.png
Pondělí - 12.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Že by se kolem Valve, když nepočítáme kartičky Artifact, začalo konečně něco dít? Vypadá to, že se chystá oznámení survival akce Left 4 dead 3.
MCEA.png
Pondělí - 29.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pravděpodobně asi čtete zprávu dne, ano, anonymní zdroje tvrdí, že gigantická společnost Mircrosoft plánuje koupit Eletronic Arts, Valve nebo PUBG Corp. 
GRUX Paragon.png
Sobota - 27.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pokud patříte mezi aktivní hráče MOBA titulu Paragon, tak pro Vás máme špatné zprávy, Epic Games oficiálně oznámilo, že na jaře 2018 vypnou servery, hra končí.
GTX.jpg
Pondělí - 15.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Plánovali jste si složit vlastní PC sestavu nebo jste snad jen chtěli pořídit lepší grafickou kartu? Tak to máte smůlu, grafické karty jsou absolutně nedostatkovým zbožím.
dark souls.jpg
Čtvrtek - 11.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Tak tahle zpráva zaručeně potěší všechny fanoušky prvního dílu Dark Souls, který byl rozhodně tím opravdu hardcorovým, v Květnu vyjde jeho Remaster, více v článku. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one