Loading

Battlefield V.jpg
Středa - 23.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

DICE společně s Eletronic Arts oficiálně odhalili letošní díl Battlefield V. Podíváme se do druhé světové války, máme první screeny ve vysokém rozlišení, trailer a datum vydání. Více se dozvíme až na EA PLAY.
Battlefield V.jpg
Pondělí - 21.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Ještě pár dní před odhalením nového Battlefieldu, EA společně s DICE teasují krátkým trailerem. Na co se můžeme těšit a co experti vydedukovali z traileru? Dočkáme se druhé světové války?
STALKER 2.jpg
Středa - 16.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Oficiální stránky stalker2.com jasně říkají, že buď se v roce 2021 dočkáme vydání - nebo samotného oznámení. To v tyto chvíle není jasné, každopádně dobrá zpráva pro všechny fanoušky survival série.
Radical Heights.jpg
Úterý - 15.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Že se LawBreakers nechytlo, okay, nikomu nemusí vyjít první projekt, že svoji existenci ale chtěli zachránit nečím, jako bylo Radical Heights, to už bylo opravdu mimo. Boss Key studio končí.
Rage 2.jpg
Neděle - 14.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Po několika oficiálních záznacích přišlo něco, co jednoznačně potvrzuje pravost předpokladů. Bethesda na dnešek opravdu plánuje oznámit RAGE 2. V článku už najdete uniklý teaser trailer.
Walmart.jpg
Sobota - 12.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

O pořádný poprask a velký průser se pravděpodobně postaral Americký obchod Walmart, který před pár dny oznámil hned několik blížících se značek - nebyly však ještě ani oznámené.
The Flame in the Flood.jpg
Pátek - 11.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Další dáreček v podobě hry zdarma, co takhle vydařená izometrická RPG hra The Flame in the Flood z roku 2016? Může být Vaše zcela zdarma, každopádně si pospěšte, akce brzy končí.
Someday You'll Return.jpg
Pondělí - 30.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Popravdě jsme se báli, že s českou hrou Someday You'll Return je konec, od oznámení z roku 2016 jsme se totiž nic nového nedozvěděli. Dnes tu však máme konečně nové screenshoty!
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Pátek - 27.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Bez jakéhokoliv teaseru či minimálního náznaku se na internet dostaly první screenshoty a gameplay trailer z letošního Shadow of the Tomb Raider. Potvrzen byl i datum vydání.
Darwin Project.png
Pondělí - 23.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Darwin Project je venku teprve měsíc a už přechází na free-to-play, Scavengers Studio zkrátka asi uznalo, že velké šance na úspěch v dnes přeplněném battle-royale žánru není.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one