Loading

Lead and Gold.png
Středa - 29.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Studio Fatshark skrze oficiální stránky rozdává jeden z svých titulů, přesněji akční Lead and Gold - Gang of the Wild West z roku 2009. Každopádně, radši pospěšte.
The Game Awards 2017 arc.png
Středa - 15.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Rok 2017 je téměř u konce a tak se už klasicky stejně, jako každý rok můžeme podívat na oficiální nominaci her roku. Nikoho nepřekvapví, že zde uvidíme u třeba PUBG.
Watch Dogs 1.png
Úterý - 7.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft si pro nás připravil hodně milé překvapení. Bohužel pouze pro PC platformu, i tak však hackerskou akci Watch Dogs z roku 2013 bereme všema deseti. Stahujte zdarma.
PUBG climb.png
Neděle - 29.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Všichni určitě netrpělivě (asi jako my) vyhlížíte nejočekávanější patch pro PUBG, kterým je 1.0. Kdy vyjde první ze tří verzí a co nabídne? + informace o novém systému přelézání.
Activision.png
Čtvrtek - 19.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Na veřejnost se dostala zpráva, která určitě nepotěšila Activision. Ta hovoří zcela důvěryhodně o tom, že Activision získal patent, který nás požene do mikrotransakcí.
Rayman.png
Pondělí - 16.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

S celkem zajímavou zprávou nepřišel přímo Ubisoft, ale sám autor značky Beyond Good & Evil, Michel Ancel, který v tyto dny připravuje dvojku. Po vydání by se rád pustil do...
PUBG.png
Neděle - 15.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell
 
Redakce zahraničního PC Gameru se dostala k pokročilému vývoji Playerunknown's Battlegrounds, kde si mohli vyzkoušet třeba novou pouštní mapu, podívejte na ní.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
BF2.png
Pravděpodobně stejně jako vy, tak i my jsme si vyzkoušeli otevřenou Beta verzi Star Wars: Battlefront 2, která trvá už pár dní a končí zítra dopoledne. Jelikož jsme testovali i tu z roku 2015, máme sčím srovnávat, na výsledek našeho názoru či porovnání obou dílů se mrkněte v pokračování.
Pondělí - 9.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Wargaming Prague.png
Skvělou a dost nečekanou zprávu, právě přineslo studio Wargaming, tvůrci World of Tanks, World of Warplanes nebo World of Warships, kteří otevřeli v České Republice hned dvě nové pobočky, jednu v Brně a druhou v Praze. Pro kolik lidí se tak otevře možnost práce?
Úterý - 3.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Garn Turismo Sport.png
Máte konzoli PlayStation 4 či PlayStation 4 Pro? Potom zbystřete, Sony naplánovalo hodně promakanou otevřenou Beta verzi závodů Gran Turismo: Sport, začne už 9.10. 2017, doboru zprávou je, že nemusíte využívat služby PlayStation Plus. Více v článku.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one