Loading

Čtvrtek - 30.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d2.png
Tak jsme se v našem týmu rozhodli, že po Vašem zájmu na Facebooku uděláme tu nejjednodušší ligu v online hře Dota 2. Hrát se samozřejmě bude o hodnotné ceny a na výhru bude mít každý z Vás, ať jste dobří, nebo začátečníci. Více se dozvíte v článku.
Pátek - 24.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Tak i čeští zástupci už měli možnost vidět nejočekávanější hru letošního roku, možná i posledních pár let. Tu čest měl Martin Schovanec, který patří k odchodu Xzone.cz. Jeho postřehy, čeho si všiml, jak přísnou kontrolou musel projít a tak dále.
5.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3new.png
SOUTĚŽ: Vyhraj 3× originální verzi Assassins Creed: III. Stačí pouze vyplnit krátký formulář a čekat na vyhodnocení: Veškeré informace o soutěži najdeš uvnitř novinky.
query2.png
30.12. 2011 Tipovačka - probíhá hlavně na Fanouškovské stránce Facebook - SPITE.cz (official). O čem je, jak probíhá a vše kolem této soutěže najdete v pokračování tohoto článku.


» Číst celý článek  |  Komentář  |  TOP
limbo.png
6.11. 2011  Vypsali jsme pro Vás TOP 7 nejlépe hodnocených her doposud za rok 2011. Samozřejmě hry jako Assassin ještě přijdou a proto seznam není finální. Možná Vám to pomůže při vybírání nové hry. Možnost stažení hry a náhled.

ahop.png
Před pár dny jsem dodělali první krůčky k tomu, aby jsme se pokusili o nějaký ten menší e-bazar s hrami. Zatím je to BETA, ale hry už do prodeje dávat můžete. Do e-bazaru byli přidány první hry. V pokračování se dozvíte více + návod jak zde vše používat.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one