Loading

Středa - 19.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
xbox one.png
Je to officiálně potvrzené. Řekli to tvůrci Xbox One i samotný ředitel. Zpráva se dokonce ukázala i na offiko webu Xbox. Je vcelku jasné, proč tento krok Microsoft udělal. Většině hráčů se totiž nelíbilo především neustálé připojení k internetu.
Středa - 19.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
source 2.png
I Valve mezi sebou nějakou komunikuje, a to přes jejich sub domenu JIRA. Na této stránce jsme se mohli dozvědět vývoj her, na které čeká snad celá herní komunita a především fanoušci Valve. Dočkat by jsme se měli také zcela nového enginu Source 2
Neděle - 16.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
tc.png
Před několika dny jsem Vám psali o zcela nové hře, na které pracují tvůrci serie Driver a Test Drive: Unlimited. Ikdyž se objevilo video na E3, nebylo v dobré kvalitě tak jako tyto screenshoty. Co z obrázků můžeme vidět? Realné značky aut a opravdový next-gen prostředí. 
Sobota - 15.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
x1.png
Možná je tu článek, na který jste dlouho čekali. Máme tu velmi detailní srovnání obou next-gen konzolí Playstation 4 a Xbox One. Na první pohled v našem článku uvidíte, jaká konzole je na tom hůře a jaké lépe. Nechybí ani verdikt, který Vám poradí, jakou konzoli si vybrat.
Pátek - 14.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
n1.png
Věřím, že uplně každý z Vás, kdo zkoušel hru Metro: Last Light potkal cestou dvě koupající se ženy. A věřím, že každý do místnosti chtěl nahlédnout, ovšem hra to nedovolila. Možná jste byli zklamáni, teď ale nemusíte, bugy se po prvé v životě vyplatily!
Pátek - 14.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
teso.png
Tak i tvůrci očekávané RPG hry Elder Scrolls: Online se objevilo na E3 2013. Výrobce ukázal celé vývojářské demo. Celková doba gameplay videa trvá něco kolem 10. minut. 
Úterý - 11.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
t1.png
Pamatujete si na den, kdy Ubisoft poprvé ukázal Watch Dogs? Snad všichni koukali co za hru přichází. Byl to originální titul plný úspěchů ještě před vydáním. Letos Ubisoft opět nezklamal. Představuje RPG hru v otevřeném světě, nečekejte obludy a další, tohle je realný svět.
Úterý - 11.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Video jasně dokazuje, že hra nebude pouze o tom někam zaběhnout, hacknout semafor a jet dál. Využívat a ne málo budeme i auta a přátele. Ve videu uvidíte, že auto v kterém jedete můžete kdykoliv nastartovat a opět motor vypnout, k sledování nám budou pomáhat přátele atd.
Úterý - 11.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
p1.png
Určitě hodně z Vás čekalo na odhalení finální podoby Playstation 4. Mnoho, možná většina čekala nějaký futuristický vzhled, ovšem vyhrála jednoduchost. Lehce zařiznuté hrany a klasicky černá barva. Máme také nějaké informace, čtěte.
Neděle - 9.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Již dnes ve 20:00 proběhl live přenos, který jste mohli sledovat na vašich stránkách celou půl hodinu. Celkově jsme mohli vidět 10 minut z dvou různých misí. Jelikož byl přenost náročný a ne každý si jej mohl zhlédnout, máme pro Vás záznam.
DOPORUČENÉ
 
 
 

 
Seriál The Witcher dostane i český dabing
Neděle — 18.8. 2019
 
 
 
 

 
První in-game záběry Need for Speed: Heat
Neděle — 18.8. 2019
 
 
 
 

 
Stahujte zdarma Mutant Year Zero
Pátek — 16.8. 2019
Gamescom 2019 right Ads.pngBLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one