Loading

Pátek - 21.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
outlast.png
Zatím asi nejvíce strašidelná hra, kterou jsme kdy mohli hrát. Na nedávném E3 veletrhu se ukázal i tento horor od studia Red Barrels, kteří mají velké zkušenosti s hrami od Ubisoftu. Jedna z mála her, kde využijete stealth a která neobsahuje zbraně!
Pátek - 21.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Již dříve se mluvilo o tom, že Steam chystá novou a možná revoluční věc. Ovšem jsou kolem toho velké spekulace. Teď jeden ze zahraničních magazínů přišel s úžasnou zprávou pro všechny hráče světa. Všechny hry na Steamu si prý budeme moct zkusit zcela zdarma.
Středa - 19.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
xbox one.png
Je to officiálně potvrzené. Řekli to tvůrci Xbox One i samotný ředitel. Zpráva se dokonce ukázala i na offiko webu Xbox. Je vcelku jasné, proč tento krok Microsoft udělal. Většině hráčů se totiž nelíbilo především neustálé připojení k internetu.
Středa - 19.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
source 2.png
I Valve mezi sebou nějakou komunikuje, a to přes jejich sub domenu JIRA. Na této stránce jsme se mohli dozvědět vývoj her, na které čeká snad celá herní komunita a především fanoušci Valve. Dočkat by jsme se měli také zcela nového enginu Source 2
Neděle - 16.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
tc.png
Před několika dny jsem Vám psali o zcela nové hře, na které pracují tvůrci serie Driver a Test Drive: Unlimited. Ikdyž se objevilo video na E3, nebylo v dobré kvalitě tak jako tyto screenshoty. Co z obrázků můžeme vidět? Realné značky aut a opravdový next-gen prostředí. 
Sobota - 15.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
x1.png
Možná je tu článek, na který jste dlouho čekali. Máme tu velmi detailní srovnání obou next-gen konzolí Playstation 4 a Xbox One. Na první pohled v našem článku uvidíte, jaká konzole je na tom hůře a jaké lépe. Nechybí ani verdikt, který Vám poradí, jakou konzoli si vybrat.
Pátek - 14.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
n1.png
Věřím, že uplně každý z Vás, kdo zkoušel hru Metro: Last Light potkal cestou dvě koupající se ženy. A věřím, že každý do místnosti chtěl nahlédnout, ovšem hra to nedovolila. Možná jste byli zklamáni, teď ale nemusíte, bugy se po prvé v životě vyplatily!
Pátek - 14.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
teso.png
Tak i tvůrci očekávané RPG hry Elder Scrolls: Online se objevilo na E3 2013. Výrobce ukázal celé vývojářské demo. Celková doba gameplay videa trvá něco kolem 10. minut. 
Úterý - 11.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
t1.png
Pamatujete si na den, kdy Ubisoft poprvé ukázal Watch Dogs? Snad všichni koukali co za hru přichází. Byl to originální titul plný úspěchů ještě před vydáním. Letos Ubisoft opět nezklamal. Představuje RPG hru v otevřeném světě, nečekejte obludy a další, tohle je realný svět.
Úterý - 11.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Video jasně dokazuje, že hra nebude pouze o tom někam zaběhnout, hacknout semafor a jet dál. Využívat a ne málo budeme i auta a přátele. Ve videu uvidíte, že auto v kterém jedete můžete kdykoliv nastartovat a opět motor vypnout, k sledování nám budou pomáhat přátele atd.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one