Loading

Pátek - 7.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
d1.png
Již před nedávnem jsme Vás informovali o zcela nové značce odtvůrců Dead Island dílů, kde Vaše přednost bude parkour v otevřeném světě. Několik informací jsme Vám vypsali již minule. Nás hra rozhodně zaujala, nabídne ty nejlepší prvky z Dead Island, podívejte na video.
Čtrvtek - 6.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
f1.png
A je tady konečně první gameplay video z očekávaného FIFA 14 dílu. EA jej nahrálo teprve před několika hodinami a připsalo pár informací, které se ve FIFA 14 budou zlepšovat. Moc toho už nebude, poslední 2 roky už se vylepšuje jen minimum věcí.
Úterý - 4.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Máme pro Vás skvělou možnost, jak získat klíč do velmi očekávané České hry ARMA 3. Rozdáváme až 1000 klíčů do alpha verze na Steamu. K dispozici nám je zaslal sámotný výrobce hry Bohemia Interactive, kteří mají naší plnou podporu při prodeji hry!
Pátek - 29.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
bioshock.png
Bioshock Infinite vyšel bohužel bez Českého překladu a zklamalo to možná většinu hráčů jak v čechách, tak na slovensku. Ovšem internet a lidé jsou všemocní a celkový překlad do českého jazyka je tady. Velikost něco kolem 370 MB máte zabaleno v RARU. Stahujte, pařte!
Pátek - 31.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
b1.png
Když se minulý rok objevila informace: K předobjednávce MoH: Warfighter dostanete BETA verzi BF4, vypadalo to, že bude uzavřená jen pro hrstku vybraných, ovšem nyní to vypadá, že bude otevřená BETA verze. Alespoň to ukazuje nový obrázek Battlefield 4. 
Pátek - 31.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
g1.png
Před několika dny jsme Vás informovali o tom, že jeden z českých lidí viděl 30 minut z Grand Theft Auto V. Vypsali jsme Vám co všechno viděl, co na to osobně říká a jaké má pocity ze hry. Ovšem prošel velmi přísnou kontrolou, to aby Rockstaru něco neuniklo. Teď tu máme obrázek, jak to asi bude.
Čtvrtek - 30.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d2.png
Tak jsme se v našem týmu rozhodli, že po Vašem zájmu na Facebooku uděláme tu nejjednodušší ligu v online hře Dota 2. Hrát se samozřejmě bude o hodnotné ceny a na výhru bude mít každý z Vás, ať jste dobří, nebo začátečníci. Více se dozvíte v článku.
Pátek - 24.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Tak i čeští zástupci už měli možnost vidět nejočekávanější hru letošního roku, možná i posledních pár let. Tu čest měl Martin Schovanec, který patří k odchodu Xzone.cz. Jeho postřehy, čeho si všiml, jak přísnou kontrolou musel projít a tak dále.
5.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3new.png
SOUTĚŽ: Vyhraj 3× originální verzi Assassins Creed: III. Stačí pouze vyplnit krátký formulář a čekat na vyhodnocení: Veškeré informace o soutěži najdeš uvnitř novinky.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one