Loading

Úterý - 23.8. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Allison Road.png
Před dvěma měsíci tvůrce hororovky Allison Road oznámil konec vývoje. Šlo o skvělou možnou náhradu za P.T., která skončila demem. Jenže teď se blízká na lepší časy. Hlavní tvůrce hry dnes oznámil, že ve vývoji pokračuje a hru vydá, pravděpodobně prostřednictvím Steamu.
Pondělí - 22.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Gamescom.png
Včera 21. Srpna oficiálně skončil herní festival Gamescom 2016, který se konal již klasicky v Německém Kolíně nad Rýnem. My jsme u téhle akce samozřemě nemohli chybět. V dnešním článku si shrneme to nejlepší, co se na Gamescomu objevilo. 
Úterý - 12.7. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pokémon Go.png
Pokud jste již měli tu šanci vyzkoušet si mobilní parádu Pokémon GO od Nintenda a Niantic Labs, tak jste si určitě všimli, že je nunté se hned po spuštění aplikace přihlásit ke svému Google účtu. A tady je první chyba aplikace, Pokémon GO se totiž dostane kompletně do Vašeho Google účtu.
Úterý - 12.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
NHL 17.png
EA Sports si dělá nepřátele samo, přes několika lety odřízli NHL sérii na PC, a že PC byla vždy samozřejmost! To samé udělali se sérií Madden NFL. Teď po dlouhých letech hráčských žádostí o návrat těchto her na PC to vypadá dost nadějně. Alespoň to říká oficiálně EA Sports.
Sobota - 9.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pokemon Go.png
O jedné z nejočekávanějších mobilních her Pokémon GO jsme psali celkem často, když ale vyšla 5.7. 2016, strhlo se doslova obrovské šílenství. Lidé zahlcují sociální sítě svými příspěvky či běhají po městech a chytají pokémony. Jedna taková honička s Pikachuem mohla stát životy v USA.
Čtvrtek - 7.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
evolve.png
Ko-operatvivní střílečka z první osoby Evolve po pouhém roce a pár měsících přechází na free-to-play model. Vypadá to, že hru opustilo už hodně hráčů a tak Turtle Rock studio prostě muselo něco dělat. Pravděpodobně to je poslední šance Evolve, pokud tohle nevyjde, tak už nic.
Neděle - 26.6. 2016       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Před několika měsíci jsme Vás informovali o tom, že se podařil vytvořit program na PC, který dokázal předejít ochranu Oculus Rift a jeho exkluzivní hry jste si tak mohli zahrát i na konkurenčním HTC: Vive. To s dalším patchem už ale nešlo, po dalším patchi to už ale opět lze.
Čtvrtek - 23.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ubisoft.png
Jelikož je Ubisoft akciová společnost hrozí jí logicky odkup dalších společností. Už v únoru letošního roku, jsme Vám psali o problémech, kterých se Ubisoft bojí, gigant Vivendi totiž odkupuje další akcie Ubisoftu, už jsou na hrozivých 20%. Co bude dál, hrozí úplný odkud?
Pátek - 17.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
E3 SPITE.png
Během konference E3 2016 bylo oznámeno několik hodně zajímavých her. Nejvíce toho převapivě ukázalo SONY. Celkově toho bylo oznámeno skoro dvě desítky her. Pojdme se s naším přehledem podívat detailně na všechny tyto hry, informace a trailery.
Čtvrtek - 9.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Včera proběhlo oficiální představení hackerského Watch Dogs 2. Na první pohled je jasné, že hra prošla velkým progresem, společného s prvním dílem má opravdu málo. Podívejte na 18 minut ze hry, první informace, screeny, potvrzený datum vydání a další.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one