Loading

Čtvrtek - 26.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The sdsd.png
Během včerejška jsme četli hned několikrát zprávy od Square Enix, kteří lákali na dnešek stím, že oznámí novou úžasnou hru. A stalo se, Square Enix, Crystal Dynamics a Eidos Montreal oznámili zatím tajemnou hru The Avengers Project. Mrněte na působivý trailer.
Čtvrtek - 26.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
windows 10.png
Microsoft před několika hodinami oficiálně představili herní mód pro operační systém Windows 10. Díky nemuž by se mělo dostat více výkonu v PC do hry, znamená to tedy větší FPS v hrách. Pro uživatele programu Windows Insider bude tato funkce už dnes k dispozici pomocí aktualizace.
Středa - 18.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Gabe Newell.png
Co víc by jste si přáli, než ty nejoficiálnější odpovědi od samotného Gabe Newella z Valve? Dnes v noci proběhlo populární AMA na Redditu, kde Gabe Newell jakožto zakladatel Valve a Steamu odpovídal na otázky hráčů, kteří ho samozřejmě nešetřili. Jaké byly jeho odpovědi?
Úterý - 17.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gabe Newell.png
Half Life 3 je věčné téma, každou chvíli se něco spekuluje, každou chvíli někdo z Valve řekne, že na hře se nepracuje či že hra neexistuje. Jak tomu ale opravdu je, by jsme se mohli dozvědět už dnes v noci, samotný Gabe Newell (zakladatel šéf Valve) bude odpovídat živě na otázky hráčů.
Pátek - 13.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konečně jsme se dočkali, uběhly téměř čtyři měsíce od oficiálního oznámení konzole Nintendo Switch. Až do včera jsme věděli pouze jak konzole vypadá. Dnes už jsme o něco chytřejší, více jak hodinová Nintendo konference prozradila cenu, datum vydání a pár specifikací.
Úterý - 10.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Scalebound.png
Microsoft dnes vydal oficiální tiskovou zprávu, kde oznámil ukončení dlouholetého vývoje, RPG hry s draky Scalebound, která byla vyjít letos na Xbox One a Windows 10 skrze Xbox Play Anywhere. Vývojáři smazali jak oficiální stránky, tak všechna videa z YouTube.
Neděle - 8.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GeFroce Now.png
Veletrh CES 2017 je definitivně u konce, tam nechyběl gigant NVIDIA, který ne jen, že ukázal záběry z Mass Effect: Andromeda, představil také výrazně vylepšenou službu GeForce Now. Díky rapidně upgradované verzi si budeme moct už brzy zahrát nejnovější hry na ULTRA i na starých PC.
Pondělí - 2.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
COD 2017.png
Call of Duty letos (2017) určitě vyjde, otázkou je, zda-li nás Activision "překvapí" a udělá sci-fi střílečku nebo opravdu překvapí a udělá něco z minulosti - nejčastěji se mluví o válce ve Vietnamu či zkrátka druhé světové válce. Nasvědčuje tomu i nový obrázek od tvůrce Call of Duty.
Pondělí - 26.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
2017.png
Rok 2016 je téměř za námi, přinesl nám spousty zajímavých her, ať už šlo o velká pokračování sérií, ta nových značek. Tohle všechno je nyní minulostí, nás už v tuto chvíli zajímá rok 2017. Pojďme se detailně podívat na velký preview nejočekávanějších her.
Neděle - 25.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
BF.png
Vítáme Vás opět u našeho speciálu - Nahlédněme do historie a připomeňme si, jak šla evoluce nejznámějších, největších a nejoblíbenějších herních sérií vůbec. Tentokrát jsme pro Vás vybrali skvělou FPS sérii Battlefield / DICE, která si napravila svou reputaci vydáním skvělého BF1.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one