Loading

Čtvrtek - 1.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Game Awards 2016.png
Letošní The Game Awards 2016 (udělování cen a rozdávání herních "oskarů") bylo hodně očekávané. Ani ne tak kvůli vyhodnocení všech žánrů, jako o oznámení nových her nebo očekávaných gameplay záběrů, jako třeba z Mass Effect: Andromeda. Stálo to ale opravdu za to?
Čtvrtek - 1.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Game Awards 2016.png
Už zítra 2.12. 2016 začíná očekávaný event The Game Awards 2016. Stejně jako každý rok, tak i letos se zde rozdají oficiálně ceny za hru roku, nejlepší multiplayer atd. Vše můžete sledovat živě, chybět nebudou ani gameplay záběry z očekávaných her nebo několik oznámení.
Neděle - 27.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
No Man's Sky.png
Před několika dny jsme Vás informovali o blížící se velké aktualizaci pro No Man's Sky, která by měla změnit (zlepšit) herní zážitek na dosud kontroverzní hře, která se dostala do seznamu zklamání roku. Nový update "Foundation" by ji měl postavit na nohy, je ale opravdu tak dobrý?
Sobota - 12.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft 4.png
Warcraft 4 je něco jako Half-Life 3, na obě netrpělivě čekáme a ony stále nepřichází, naštěstí je Blizzard více komunikativní a o Warcraft 4 se samo rozpovídali. Nás ale samozřejmě zajímá, jestli vůbec někdy bude. Co na to šéf Blizzardu odpověděl?
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GTA Online.png
GTA: Online je tu s námi už dlouhé tři roky od svého uvedení k provozu. Má se stále větší oblibě, hraje stále více hráčů, přesto jste si možná už řekli, není taková mapa na takovou dobu prostě malá? Je. A Rockstar Games stím prý hodlají něco dělat. V DLC přidají další města.
Pátek - 21.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konzole Nintendo Switch byla oznámena před pár dny, přesto jsme se toho však moc nedozvěděli. Vidět jsme zatím mohli pouze krátký teaser, jediné co tedy víme je podoba konzole a několik vypsaných světových vývojářů, kteří podpoří konzoli. Teď tu ale máme spousty novinek!
Pátek - 21.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
RDR2.jpg
Nedavno oznámená služba PlayStation Now od Sony potěšila ne jednoho PC hráče. Díky této nové službě si budete moct zahrát The Last of Us, God of War, Uncharted a další exkluzivní PS3 tituly na PC! A pozor, brzy služba nabídne první díl Red Dead Redemption.
Čtvrtek - 20.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Dlouhé roky byla ve vývoji herní konzole "Nintendo NX" Switch, u které proběhlo několik zajímavých úniků, které se nakonec ale ukázaly jako podvrh. Tady už je oficiální oznámení, cena a podoba konzole. Bude opravdu konkurovat PlayStation 4 Pro a Xbox One S?
Úterý - 18.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
RDR 2 play.png
Rockstar Games slíbili na dnešní den (20.10. 2016 - 18:00) odpublikování prvního traileru a informací z připravovaného Red Dead: Redemption 2, který vyjde už na podzim 2017. Trailer je tady, podívejte na tu parádu, která dorazí za rok pro PlayStation 4 a Xbox One. 
Pondělí - 17.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Od včera máme důvod myslet si, že Red Dead Redemption 2 se opravdu blíží. Po dlouhých spekulacích, včerejším červeném obrázku a logu přichází první obrázek z naprosto jasného Red Dead Redemption 2. Podívejte se sami, Rockstar zkrátka umí nalákat.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one