Loading

Objevily se další spekulace o GTA 6

GTA 6.jpg
Pondělí - 1.7. 2019           Jakub Hergesell

Není to poprvé a rozhodně ani naposledy. Na internetu se objevily další spekulace o Grand Theft Auto 6, a i tentokrát se mluví o několika městech a pozor, i o hlavním hrdinovi jménem Ricardo. 
Uživatel JackOLantern1982 na Reddit přidal hodně zajímavý příspěvek. V některých aspektech se ztotožňuje s nedavnými spekulacemi, jakože hra nabídne Vice City včetně dalších území, nově Jack mluví o lokaci jménem Rio de Janiero a pozor, některé mise by nás měly vzít opět do Liberty City, ovšem stejně, jako několikrát v předchozích dílech se podíváme jen do části města, nenabídne otevřený svět.

Vše se odehrává v 70. až 80. letech a i zde se potvrzují některé minulé spekulace. Hlavní postava (GTA 6 prý nabídne jen jednu) se jmenuje Ricardo, menší dealer, který šéfuje drogy menším grupám, naším úkolem však bude šéfovat drogy celému "světu". 

Novinkou a velkou změnou by měl být arsenal zbraní, který u sebe bude možné mít. Již u sebe nebudeme nosit desítky různých zbraní, ale pouze několik, stejně, jako v Red Dead 2 nebo Max Payne 3. Tedy pistoli a útočnou pušku + granáty, například? Těšit se máme i na přírodní vlivy, jako tornáda, záplavy a další.

Na hře se prý pořádně začalo pracovat až v roce 2015 a nese pracovní název Project Americas. Nyní jde o hlavní titul na kterém pracují naprosto všechna Rockstar Games studia. 01.07.2019 17:57:30
Administrator
DOPORUČENÉ
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
 
 Beta Modern Warfare odhalila loot-boxy
Pátek — 13.9. 2019
 
 
 
 
 
Teasuje Crytek nový díl
Crysis?

Sobota — 31.8. 2019


BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one