Loading

Totchlight.jpg
Pátek - 12.7. 2019           Jakub Hergesell

Zatím co na Steamu najdeme od dnes skvělou strategii Age of Wonders 3, konkurenční Epic Store nabízí první díl diablovky Torchlight. A stejně jako Steam, i zde Vám hra zůstane na pořád.
Age of Wonders III.jpg
Pátek - 12.7. 2019           Jakub Hergesell

A máme tady další víkend a sním i další hru zdarma. Tentokrát se dostalo na fanoušky strategií, k dispozici je až do pondělí Age of Wonders 3 od Paradoxu z roku 2014. Tak honem, zůstane Vám už napořád.
Planet Explorer.jpg
Pátek - 5.7. 2019            Jakub Hergesell

Víkend je před námi a vy nemáte co hrát? Potom jsou tu hned dvě možnosti, čím se zabavit. Zdarma k dispozici jsou Overcooked a podpůrměrná akce Planet Explorers. Obě Vám zůstanou napořád.
GTA 6.jpg
Pondělí - 1.7. 2019           Jakub Hergesell

Není to poprvé a rozhodně ani naposledy. Na internetu se objevily další spekulace o Grand Theft Auto 6, a i tentokrát se mluví o několika městech a pozor, i o hlavním hrdinovi jménem Ricardo. 
Insrugency Sandstorm.jpg
Sobota - 22.6. 2019            Jakub Hergesell

Multiplayerová FPS akce Insurgency: Sandstorm od Focus Home je na víkend zdarma. Tvůrci se pokoušejí ještě před příchodem konzolové verze naverbovat další PC hráče. Více ve článku.
Rebel Galaxy.jpg
Pátek - 21.6. 2019            Jakub Hergesell

Další týden, další hra zdarma pro PC hráče. Tentokrát se dostalo na vesmírnou RPG simulaci Rebel Galaxy od Double Damage Games. Na nic nečekejte a aktivujte si ji zdarma, zůstane Vám napořád.
Counter Strike 1.6.jpg
Středa - 19.6. 2019           Jakub Hergesell

Legenda mezi střílečkami, původně herní mód Counter Strike pro Half-Life přesně před dvaceti lety pobláznil svět a ukázal světu jednu z nejlepších FPS her vůbec.
Hunt Showdown.jpg
Sobota - 15.6. 2019             Jakub Hergesell

Pozdě, ale přece. Máte zálusk na skvělou survival akci Hunt: Showdown, ale bojíte se do ni investovat? Tak máte právě výbornou šanci vyzkoušet si hru v plné parádě zcela zdarma až do pondělí.
E3 2019.jpg
Čtvrtek - 13.6. 2019             Jakub Hergesell

E3 2019 je pomalu za námi a my se již s klidem můžeme podívat na ty nejlepší hry a informace, které nám světové herní vydavatelství během festivalu v Los Angeles nabídly.
City of Grass.jpg
Pátek - 31.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Hry zdarma v podání zahraničních obchodů pokračují. Tentokrát se dostalo na menší FPS akci City of Brass od Uppercut Games. Na aktivaci hry máte jen několik následujících dnů, tak šup.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one