Titanfall 2 bude a vyjde pro více platforem

titanfall2.png
Titanfall byl rozhodně jednou z nejočekávanějších her pro PC a Xbox One a jedním z mnoha velkých lákadel hráčů, co se týče konzole Xbox One. Titanfall se prodává velmi dobře a jelikož je hra od tvůrců Call of Duty, tak se již dalo čekat, že tohle rozhodně nebude první a poslední díl. Už se mluví o druhém díle.
#Titanfall u nás vyšel 13.3. 2014 pro PC a Xbox One, konzole X360 následuje začátkem Dubna 2014. Hra nejdřív měla vyjít pouze pro staré konzole, jenže - Microsoft asi něco zaplatil a tak se hra dostala pouze na konzole od Microsoftu a PC. Titanfall má údajně vyjít také pro PS4, nejspíše to ale chvíli ještě potrvá. Mluví se o konci roku 2014, nebo že by se rovnou počkalo na druhý díl? To už jsou spekulace.

Jak jsme už psali výše, jelikož je hra od tvůrců Call of Duty, neočekávalo se, že to bude první a poslední díl, vypadá to, že Titanfall plánuje dlouho sérii a začíná se mluvit o druhém díle. První díl dostal celkem vysoké hodnocení 88 / 100 a prodeje jsou podle oficiálních informací vysoké. I proto už se asi plánuje druhý díl a vůbec by nebylo překvapením, kdyby vyšel hned v roce 2015, mluví se že příště už to nebude jen konzole Xbox a PC, ale i další jako například PS4  a možná Wii U.
#Titanfall 2 možná v roce 2015 pro PC, PS4 a XO.
20.03.2014 18:02:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one