Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

The War Z je opět hacknuto, servery jsou offline a hráči můžou přijít o účty

war z.png
The War Z má problémy od prvního dne vydání. Nejdříve se objevily stovky bugů, potom problém s připojením, nakonec hře chyběly sliby výrobce a aby toho nebylo málo, Steam ji stáhl ze svého seznamu her. Což asi dalo hře velkou ránu. Ovšem teď je na tom mnohem hůře.


The War Z to opět schytalo. Servery jsou offline a hackeři nyní zařádili více než před pár týdny/měsíci. Vypnuli servery, hacknuli fórum a dostali se na účty lidí, kteří si hru koupili. Těch jsou tisíce a výrobce hry ujišťuje, že zatím nepřišli jak se hackeři do serverů dostali, ale chybu hledají.

Všichni, co hru hrajete originálně můžete přijít o účet na stránkách, celkově hru nebo i hůř o email. Hackeři získali zaheslované účty především ty, kteří aktivně psali. Pokud na účtu ve hře máte realné peníze, bát se zatím nemusíte, tak daleko se hackeři nedostali, hrozí Vám zkrátka ztráta hesla a pokud máte stejné na emailu, Facebooku či YouTube, heslo si ve hře ihned změňte. 

Oficiální zpráva výrobce:

"Naší největší prioritou je získat vše pod naší kontrolu a mnohem lépe zabezpečit servery."

Doufejme tedy, že hra konečně poběží jak má, má stále nedostatky, ale alespoň ji vrátili na Steam, každopádně ani tam dlouho nevydrží, zda podobné problémy budou opakovat. Nezapomeňte změnit heslo!

02.04.2013 22:19:25
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one