The Game Awards 2018: Na co se můžeme těšit

The Game Awards.jpg
Čtvrtek - 6.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Poslední velká herní událost tohoto roku, The Game Awards 2018 začne už přibližně za 15 hodin, tedy po dnešní půlnoci ve 2:30, na co se můžeme těšit a co se zde určitě neobjeví? Mrkněte na to.
V tomto článku se objeví jak oficiálně potvrzené, tak spekulované hry, na co se můžeme a určitě nemůžeme těšit? 

V první řadě se pojďme podívat na oficiálně oznámené hry. Na TGA 2018 by se rozhodně mělo objevit nové vesmírné RPG od studia Obsidian, které čerstvě patří pod Microsoft Studios. Další hou je nové Far Cry, Ubisoft na svých stránkách infomuje, že se podíváme do post-apokalyptické Montany (tu můžeme znát z Far Cry 5). Další hrou je akční adventura Ancestors: The Humankind Odyssey od původního tvůrce Assassin's Creed. 

Teď se pojďme podívat na seznam her, které se možná, objeví na TGA. Mluví se o Alien: Blackout a AVATAR: Pandora Rising od 20th Century Fox, Borderlands 3, The Avenger, Splinter Cell, Dragon Age a The Legend of Zelda: Skyward Sword.

Jsou tu však bohužel i oficiálně potvrzené tituly, které se určitě na TGA neobjeví. Mezi ty patří Cyberpunk 2077, The Last of Us 2 nebo nová hra od Rocksteady.
06.12.2018 11:58:22
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one