The Farm 51 oznamují hru Chernobyl VR Project

Chernobyl VR Project.png
Už příští rok to bude 30 let od velké katastrofy v Chernobylu. Asi podrobnosti o nehodě, která se stala netřeba detailně představovat. Studio The Farm 51 nyní tvoří VR hru, kde si detailně projdeme celý Chernobyl. Hra nabídne foto-realistickou grafickou stránku, podívejte na video.
Strašná katastrofa z Chernobylu, bude už příští rok 30 let stará záležitost. Opuštěné místo však dnes a denně láká další a další lidi, důvodem je "krása" oputěné a chátrající lokace, které je téměř dokonale stavěná pro filmy o katastrofách nebo survivalu. Ne každému se ale poštěstí na místo podívat, od toho tu bude The Farm 51 se svou foto-realistickou hrou Chernobyl VR Project. 

Při použití VR uvidíte každý detail, odřené zdi, upadlé stěny nebo loupající se laky ze strojů či zdí. The Farm 51 slibuje, že jde o atraktivní projekt, kde využijí svou technologii Reality 51, kterou mimochodem využívají i u očekávané hry #Get Even, které se moc k vydání neblíží. 

Chernobyl VR Project ale nenabízí klasickou střílečku, ani survival, zkrátka Vám hra umožní si projít co největší část, kam se lidé mohou ještě bezpečně dostat, na hodně místech ještě reaguje radioaktivita.03.12.2015 23:31:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one