The Division toho po vydání nabídne hodně, spousty doplňků zdarma po celé měsíce

The Division.png
Ubisoft se rozpovídali o tom, kolik toho vlastně The Division nabídne později po vydání hry. Před nějakou dobou prozradili, že to budou tři placená DLC a něco zdarma. Teď už přesně víme co Ubisoft Massive nabídne zdarma, určitě Vás mile potěšíme + nový trailer.
#The Division vychází už za 3 dny v plné verzi pro všechny plánované platformy. Nabídne toho hodně, tím to však ale neskončí. Postupem času bude Ubisoft přidávat další a další věci. Za některé si zaplatíme nějakých pár Eur, za některé nedáme nic, slibují vývojáři.

O třech plánovaných DLC, za které si připlatíme jsme Vám psali, dnes se zaměříme na aktualizace, které do hry přidají obsah zdarma. Obsah zdarma se k nám dostane pomalu každý měsíc, a že to začne hned měsíc po vydání je milé překvapení. Dočkáme se nových zbraní či doplňků, jednou z věcí, které nám zklamali, že ve hře nejsou, bude vyměňování věcí s přáteli. Po vydání se tedy někdy dočkáme aktualizace, která nám to dovolí, juchů.

Spuštěné budou také stále nové raidy, kde se dostaneme k high-end (legendárním zbraním). Chybět nebudou ani novinky pro Dark Zonu. Po dokončení misí se dočkáme také nově připravovaných a že jich prý nebude jen pár.04.03.2016 09:08:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one