The Division nabídne brzy první bezplatnou obsahovou aktualizaci, co nabídne?

The Division.png
První očekávaný bezplatná, velká aktualizace pro The Division, označená jako Update 1.1 vyjde už za několik dní. Co nabídne? Například půjdou vyhazovat věci z inventáře, dočkáme se nového raidu, který bude opravdu těžký s mobama na vyšším levelu nebo nového gearu.
#The Division vyšlo začátkem minulého měsíce, většina launchových hráčů již zcela jistě má 30 level v PvE a většina už kolem 50 levelu v temné zóně. Říkáte si, že už ve hře není moc co dělat? Nedivíme se, stejně tak my se těšíme na očekávaný update 1.1, který dorazí už 12.4. 2016.

Update 1.1 nabídne nový raid, kde potkáme nepřátele na vyšším levelu, budou tedy silnější, vlastní odolnější zbroj a na konci narazíte na obrněného bosse, jak jej zabít, na to musíte v partě přijít. Nový raid ale nenabídne pouze novou "misi" nebo silnější moby, nebudou zde například checkpointy nebo otravné drony nepřátel, které není lehké sejmout. 

S aktualizací přijde také 4 nové druhy zbroje. Tři z nich si mohou lidé sebrat právě například při raidu nové mise Falcon Lost (již ji můžete vidět na mapě). Čtvrtou můžete najít pouze v temné zóně. Stále to není vše, velkou aktualizaci dostane také Dark Zona, kde nově budou padat zajímavé balíčky (zásoby), které nejsou kontaminované, tudíž musíte být nejrychlejší a sebat si co nejvíce věcí, než to udělá někdo další. Pokud někomu něco seberete nebo Vás o něco požádá, můžete mu to nově vyhodit na zem, risk však je ten, že to může rychle sebrat někdo další, takové vyměny doporučujeme mimo dark zonu.

Všichni se tak můžete těšit na 12.4. 2016.01.04.2016 11:37:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one