Těšili jste se na Star Wars: 1313? Tak to nejspíš máte smůlu

star wars.png
Velmi očekávaná střílečka StarWars 1313 byla tvořena studiem LucasArts, ovšem musíme Vám oznámit, že toto studio bylo zrušeno. Proč? Dozvíte se v článku - byly zrušené i další hry, vyjdou nakonec, nebo je dodělá někdo jiný?


Musíme Vám oznámit špatnou zprávu. LucasArts, který patřil pod Disney byl zavřen a byly tak propuštěni všichni tvůrci, kteří pracovali na těchto hrách.

Star Wars: 1313

Akční TPS střílečka tvoře na pro PC, X360, PS3 a PS4. Vyjít měla v roce 2014. U nás jste mohli vidět gameplay záběry ze hry nebo přečíst preview, který Vám řekne vše, co jsme ve hře měli očekávat. Bohužel nic se dít nebude. Vývojáři totiž řekli, že vývoj této hry potřebuje minimálně další roky vývoje a to se asi šéfikum moc nelíbilo. Hra měla běžet na Unreal Engine 3, ovšem v tu dobu ještě nebyl Unreal Engine 4 oznámen, tak možná mohla běžet právě na něm, určitě škoda, svět přišel o dost dobře vypadají hru.

LucasArts - Pracovali například na hrách, jako jsou...

  • Indiana Jones
  • LEGO: Indiana Jones
  • Star Wars: The Force Unleashed
  • Star Wars: The Force Unleashed 2
  • Star Wars: Knights of the Old Republic
  • LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Zkrátka měli dostatečně velké zkušenosti s hrami titulu Star Wars, bohužel další dvě byly zrušeny a vypadá to, že už se jich nedočkáme. Jedině, že by šli do aukce stejně jako při rozpadu THQ. Hry, které byly bohužel zrušeny prý jsou už dost dlouho pozastaveny, což je dost divné, protože jsme mohli vidět StarWars: 1313 jak na E3 2012, tak Gamescom 2012.

R.I.P. LucasArts

04.04.2013 14:27:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one