TellTale Games propustilo zbytek zaměstnanců, co bude dál?

TellTale Games.jpg
Pátek - 5.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Před přibližně 14 dny jsme Vás informovali o špatné finanční situaci, se kterou se potýkalo studio TellTale Games, masivně se propouštělo a všechny připravované hry dostaly stopku. Dnes tu máme další informace.
Velký vývojářský tým #TellTale Games končí, o tom už jsme ale psali před přibližně 14 dny, všechny vyvíjené projekty dostaly stopku (Stranger Things, The Wolf Among Us 2 nebo neoznámená zombie hra), mohly za to nízké prodeje a velké investice, studiu tak nezbylo nic, než masivně propouštět, o kolik vývojářů šlo jsme se dozvěděli až dnes, propuštěno jich bylo až 225! Ve studiu zůstalo jen 25 základních vývojářů, kteří se přislíbili, že se pokusí dodělat poslední dvě epizody The Walking Dead, tedy 3. a 4. epizodu.

Dnes však vyšlo najevo, že skončilo i těch základních 25 zaměstnanců, co tedy bude dál, dočkáme se těch dvou epizod? Podle pár hodin staré zprávy se TellTale pokusí domluvit s jinými studii, aby poslední epizody The Walking Dead dodělaly, údajně už v kontaktu s některými jsou.05.10.2018 07:41:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one