TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Far Cry 6 VALVE MAFIA (Remake) - Dabéři
MAFIA.png

Teasuje Crytek nový díl Crysis?

Sobota - 31.8. 2019          Jakub Hergesell

Jak že dlouho čekáme na další díl Crysis? Za měsíc to bude šest let od parádního třetího dílu. Za tu dobu uplynula dlouhá doba, přesto hráči neustále volají po Crysis 4. Že by Crytek teasoval další díl?
Crysis patří rozhodně mezi nejlepší a nejoblíbenější FPS sci-fi hry vůbec. První, revoluční díl vyšel už v roce 2007, i dnes jde o graficky skvotnou hru. Po ne moc úspěšném vydání Crysis 3 v roce 2013 jsme však dalšího pokračování bohužel nedočkali. Mohly za to prodeje pod očekávání. EA tak další díl nezainvestovalo.

Za posledních šest let studio Crytek vydalo hned několik her, velký úspěch ale neměly. Hráči tak neustále volají po čtvrtém díle Crysis. Bude? My doufáme, že ano! 

Crytek, který připravuje a využívá svůj CryEngine vydal nový trailer, kde ukazuje krásy svého motoru ve verzi 5.6. Video demonstruje hned několik her. Například skvělou multiplayerovou FPS akci Hunt: Showdown, ke kterému přiložil i logo hry. Následuje pohled na nově zpracované efekty a v poslední řadě na něco, co by klidně mohl být teaser na Crysis 4. Několika sekundové záběry z džungle a pláže nakonec doplní (2:57) jasně zvuková stopa nano-obleku včetně hlasu známého právě z Crysis!

Chce tím Crytek provokovat nebo jde opravdu o teaser na další díl?Crysis 4.jpg
31.08.2019 15:44:11
Administrator
GoT ad.png
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one