Team Fortress 2 nabídne v nové aktualizaci kompetitivní matchmaking

Team Fortress 2.png
Jestli něco v téhle super hře chybí, tak to je právě kompetitivní režim. Po dlouhých letech od vydání se k tomuto režimu konečně přiklonili také ve Valve. S další aktualizací tak dorazí kompletně propracovaný kompetitivní matchmaking. Ne každý si jej ale bude moct zkusit zdarma.
I přes to, že je tu s námi #Team Fortress 2 už skoro 10 let se stále hraje ve velkém. Pravdou je, že tomu dost pomohl přechod na free-to-play model. A i tento přechod má vliv na to, zda si budete moct zkusit kompetitivní zápasy. Hráči, kteří si hru zakoupili v minulosti dostanou kompetitive zdarma, ti, co začali hrát až po přechodu na F2P si kompetitive musí koupit. Stačí zajít do Mann Co obchodu ve hře a zakoupit si nějakou položku za realné peníze. 

Zápasy vždy začnou stejně, jako ve CS:GO, jen zde 6 vs. 6, nikdy by Vás to nemělo připojit do již rozehrané hry, stejně tak na Vás čeká dočasný ban v případě, že opustíte hru dříve, než oficiálně skončí. Kompetitive klasicky nabídne rankování, uvidíte statistiky toho, co jste odehráli za zápasy. Zkrátka, výhra Vás posune výš, prohra Vás může posunout dolů. 

Kompetitivní zápasy dorazí s novou aktualizací Meet your Match, kdy přesně vyjde se zatím neví.07.07.2016 15:21:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one