Svět ve Far Cry 5 bude kompletně dynamický

Far Cry 5.png
Ubisoft se rozpovídal a opět prozradil pár malých detailů. Zatím co dynamické změny počasí jsme již ve Far Cry sérii zažili, nyní to nebude pouze o počasí, ale také o výborné umělé inteligenci, kterou dostanou všechny NPC postavy. Více v článku.
Far Cry série vždycky nabídla krásné prostředí včetně dynamicky střídajícího se počasí, stejně tak to bude v novém #Far Cry 5, které dorazí už začátkem roku 2018 pro PC, PS4 a XONE. 

Nově ale hra nabídne také "dynamickou umělou inteligenci" NPC postav a to především těch nepřátelských. Ubisoft prozradil, že kult, který proti nám stojí bude velmi chytrý a bude sledovat naši strategii boje, podle toho se pak rozhodne, co a jak. Stejně tak to bude v případě, že Vás nepřátelé potkají, nebude vždy pravidlem, že Vás budou chtít ihned odrovnat, buď si Vás vůbec nevšimnou nebo na to půjdou pomalu. Stavět se k nám budou různě i dle toho, jakou budeme mít zbraň či kolik budeme mít spojenců. 

Pokud patříte mezi neustále otravné hráče a budete chtít dobít každého nepřátele, půjdou po Vás více a intenzivněji.20.06.2017 14:57:43
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one