Steam prochází změnami, nový design a možnosti

steam icon.png
Stránka i klient konečně změnily svoje designy. Ten černo-šedý zastaralý design konečně vyměnila perfektně vypadající modrá. Se změnami přišly ale také možnosti nebo sekce. Podívejte co se všechno změnilo. Od Domovské stránky po komunitu, vlastně vše.
Steam to nazývá "chytrou domovskou stránkou". Vlevo můžete vidět kategorii her, v pravo zase klasicky, jako tomu bylo slevy, nově teď budou velké slevy každé pondělí. Steam se Vám také bude snažit vnutit hry, které nejvíce navštěvujete, tedy aby jsme si rozuměli, pokud rádi sledujete zombie hry, hry s otevřeným světem nebo hry závodní, tak Vám je Steam bude zkrátka nabízet. Pokud pojede myškou trošku níže, uvidíte nově oznámené a přidané hry na Steam, víte tak dokonale kdy co vychází. Překliknout si můžete také na záložku, která Vám ukáže jaké hry se již brzy objeví na Steamu.

Přidán byl především filtr her jako pro GreenLight, Free-to-play, tak Early Access. I tam už je možnost podívání se na nejprodávanější hry a na hry, které do sekce již brzy dorazí. Novinek je samozřejmě moc a tak restartujte Váš Steam a podívejte se na všechny ty změny, nám to se rozhodně líbí!
23.09.2014 07:49:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one