Steam bude vracet peníze za From Dust

images.jpg
Steam má jasně napsáno ve svých pravidlech, že peníze za koupené hry nevrací, zní to vlastně asi takhle, kupte si hru na vlastní nebezpečí. Ano, i mě se hra od Steamu nechtěla spustit, ale tady jde o něco jiného. Máte From Dust ze steamu? Tak čtěte dál.
Ubisoft před vydáním hry dal důrazně vědět i jisté informaci a ta informace je v tom, že hra From Dust nefunguje pokud nejste připojení k internetu. Ano, je to vážně dost hloupé, ale Ubisoft si opět myslelo, že tak zabraní hacknutí hry, což nezabránilo. Po 2 dnech vydání byl Offline crack. No ale to je vedlejší.

Ubisoft žádá Steam o vrácení peněz lidem, kteří si stěžovali, že jim hra nejde spustit. No steam udělal chybu a to dost závažnou. Nenapsal právě tu hlavní informaci o tom, že hra funguje pouze online. Lidé nakupovali a nakupovali až 80% hráčů zjistilo že vlastně mají smůlu pokud nejsou stále připojení k internetu.

Pokud máte stejný problém, a vadí Vám, že hra funguje pouze ONLINE a koupili jste ji přes Steam Store, tak máte možnost hru reklamovat a dostanete zpět své peníze.
05.09.2011 11:30:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one