State of Decay 2 odstartuje hned se třemi mapami

State of Decay 2.png
E3 2017 se pomalu blíží a Microsoft začíná každým dnem upozorňovat na své hry, které během konference ukáže. Jednou z těch klíčových je bezesporu survival zombie akce State of Decay 2 od Undead Labs studia. Tvůrci nyní prozradili pár detailů ohledně velikosti a vizuálu světa.
Dnes největším problémem her s otevřeným světem je bezesporu stereotyp, nebo-li neustále se opakující věci, vzhled světa apod. Toho se chtějí tvůrci z Undead Labs studia vyvarovat a tak plánují hru vydat rovnou se třemi různými mapami. Jedna taková mapa se přibližně rovná velikosti mapě z prvního dílu - a ta nebyla vůbec malá. 

Každá mapa ale nepřinese pouze jiný vzhled či stavbu, ale také vlastnosti. Každý svět má své specifické protivníky, v našem případě zombíky a bandity. V každé jsou jiné prostředky, obsah, jiný způsob přežití i tajná místa, která se vyplatí prohledat. Nečekejte však plynulé pohybování, každá mapa má svůj svět a tak se pravděpodobně bude načítat vstup a výstup do nové lokace a to včetně Vašeho obsahu v batohu, zbraní, přátel či auta, pokud zrovna budete mít.

#State of Decay 2 vychází koncem roku 2017 pro PC a Xbox One.06.04.2017 17:41:43
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one