Šťastný nový rok 2013

pf logo long.png
Vážení uživatelé, všem přejeme Šťastný Nový rok 2013. Chceme Vám poděkovat, za snámi strávený čas a doufáme, že jste byli alespoň trochu spokojení. Doufáme, že se na stránkách SPITE.cz uvídíme i další rok a budeme společně hrát hry i v roce 2013. Děkujeme.


Šťastný nový rok Vám přeje SPITE.cz

Jako vděk Vám pro Vás připravujeme novinky na webu. Jaké? Čtěte níže.
.
odd.png
Katalog her

Stejně jako minulý rok pro Vás připravujeme stále aktualizovaný seznam her, které vyjdou. Pokud hra dostala svůj datum vydání, že vždy zařazený do svého měsíce s odpočítávadlem, možnostmi čtění článků o hře nebo PREVIEWu. Seznam aktualizujeme neustále.
.
odd.png
Nová sekce her

Poslední dobou jsou stále více oblíbené a stále nové Free-To-Play hry. Od roku 2013 pro Vás budeme přidávat co nejvíce nových her a nevynecháme žádnou, která vyjde. Přidat nějakou, kterou jsme přehlédli můžete i vy. V průběhu roku budeme přidávat všechny TOP F2P hry od roku 2007.
.
odd.png
Turnaje v online hrách

Turnaje v hrách budou spuštěny během roku 2013 ne hned od začátku. Musíme sestavit pořádný žebříček, pořádně uspořádat pravidla a hlavně rozhodnout, v jakých hrách se bude hrát. Hned od začátku samozřejmě nebudete hrát o ceny. Ceny zařídíme až podle toho, jak se turnaje na serveru SPITE.cz chytí.

--------------------

Jinak pro Vás samozřejmě připravujeme více věcí, jako jsou Indie hry, tutoriály na instalace her a mnohem více. Děkujeme za snámi strávený rok a doufáme, že to tak bude i nadále. Pokud nejste v něčem spokojení nebo nám chcete poradit něco nového či pochválit, můžete nám to napsat do Feedbacku
30.12.2012 20:23:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one