Startovní hrou pro PlayStation 5 by mohlo být Horizon Zero Dawn 2

Horizon Zero Dawn.jpg
Úterý - 5.11. 2019           Jakub Hergesell

Konzole PlayStation 5 vyjde na Vánoce v roce 2020, to už oficiálně víme. Otázkou nyní je, jaké exkluzivní tituly si Sony pro své věrné fanoušky připraví hned do startu. Opět se mluví o druhém Horizon Zero Dawn.
Jak nejlépe nalákat zákazníky a věrné PlayStation fanoušky na konzoli další generace? Samozřejmě perfektními hrami hned do začátku. Zatím co v roce 2014 při vydání PlayStation 4 se hráči moli těšit na InFamous: Second Son, The Order: 1866, DriveClub nebo Killzone: Shadow Fall, u očekávané PlayStation 5 je to stále tajemstvím.

Objevují se tak nejrůznější spekulace, jaké launch hry dostane PS5? Velkou šanci má Horizon Zero Dawn 2 od Guerrilla Games, už nějakou dobu totiž víme, že na pokračování se pracuje, dokonce se nechala slyšet herečka Janina Gavankar - "Znám nějaká tajemství, až uvidíte pokračování, umřete!". Že druhý díl bude je jisté, otázkou je kdy.

Každopádně, na oficiálních stránkách se objevily inzeráty s volnými pracovními pozicemi. Tvůrci hledají kolegy, kteří pomůžou s dalším titulem. Pracovní post? Tvůrce a specialista a grafik na tvorbu vegetace. Tím se myslí veškeré zelené kolem, stromy, keře, tráva atd. Guerrilla Games má na vývoj ještě další minimálně rok, stačí udělat pokračování a vydat jej už na příští Vánoce?05.11.2019 14:31:41
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one