Starfield: Souhrn všech dostupných informací

Po dalším krátkém teaseru Bethesda poskytla další informace. Starfield na novém enginu a další zajímavosti.

Článek  Pondělí - 14.6. 2021
Starfield byl oznámen prostřednictvím menšího teaser traileru už v roce 2018 během E3 konference Bethesdy a prakticky od té doby jsme se nedočkali žádných novinek ani informace, v jaké fázi vývoje by mohlo být, snad jen "je roky daleko", což se právě potvrdilo. Hra působila téměř od začátku velmi ambiciózně a to už například díky uniklým informacím či screenshotům apod.

Starfield je jednou z nejočekávanějších her současnosti, což si Bethesda i XBOX uvědomují a hře chtějí dopřát nejvyšší péči, možná i proto je datum vydání naplánován až na 11.11. 2022, exkluzivně pro PC (Windows 10) a konzole XBOX Series X/S. Starší model XBOX ONE by si s obřím a propracovaným světem zkrátka neporadil, co se týče PlayStation 5 verze, pořád je zde šance, že vyjde někdy v roce 2023 (jestli vůbec).

Na letošní konferenci E3 jsme se dočkali znovu pouze teaser traileru, avšak trošku detailnějšího než v roce 2018, který nám odhalil pouze logo. Tentokrát se můžeme podívat na pár záběrů z velkého sandboxového světa, Bethesda navíc oficiálně potvrdila, že hráči si budou moct dělat co chtějí a cestovat si mezi planetami jak je jen napadne. "Starfield bude revoluční a úžasný", jsme mohli slyšet hned na úvod konference XBOX Game Studios, výrazně tomu má pomoct zbrusu nový Creation Engine 2, na kterém mimo Starfield pravděpodobně poběží i absolutně nezmiňovaný The Elder Scrolls 6.

"Starfield je takový Elder Scrolls ve vesmíru", dále informuje Bethesda a hráči se mohou opět těšit na možnost pohledu z první i třetí osoby. Na první gameplay si pravděpodobně ale počkáme ještě nějakou dobu, osobně bych tomu dal klidně rok - tedy až s další E3.
4.png
1.png
2.png
3.png
5.png
6.png
7.png
 Starfield
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
Starfield.jpg
14.06.2021 17:59:38
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one