Starfield by nemusel stihnout svůj datum vydání, tvrdí bývalý vývojář

"Bethesda bude muset vystřihnout spousty obsahu, aby stihla datum vydání", tvrdí jeden z bývalých vývojářů Starfield.

Článek  Čtvrtek - 28.4. 2022
Starfield.jpg
Na zahraničním fóru ResetEra se objevil uživatel s nickem Hevy008, který o sobě tvrdil, že je bývalým vývojářem ze studia Bethesda, kde se pravděpodobně účastnil vývoje dlouho očekávané vesmírné akce Starfield. Že jde opravdu o ex-vývojáře Bethesdy potvrdil důvěryhodný novinář Jason Schreier.

Hevy008 na fóru prozradil několik informací o Starfield a bohužel pro Bethesdu, ne příliš pozitivních. V první řadě tvrdí, že Starfield bude obrovský a tvůrci mají tuny obsahu, hra tak potřebuje ještě měsíce vývoje, nicméně pokud tvůrci hry budou chtít stihnout naplánovaný datum vydání 11.11. 2022, mají rozhodně co dělat. Hra by prý nakonec mohla přijít o spousty obsahu, v jiném případě může dojít k odkladu o několik měsíců.

Teď ale k těm špatným zprávám. Hra graficky nebude stačit ani na Horizon Forbidden West, velká škoda, přeci jen je Starfield považován za next-gen záležitost, zatím co Horizon jede v celkem slušné grafice i na PlayStation 4. Ve fóru také zmínil, že létání ve Starfield bude nudné a engine hry je odpad.

Informace i tak berte s nadhledem, může jít o zhrzeného vývojáře, který dostal kopanec a tímto vše Xboxu a Bethesdě vrací. Nejlépe uděláme, když počkáme na první pořádný gameplay, už z toho půjde ledacos vyčíst.
 Starfield
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5580"
28.04.2022 17:33:03
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one