Star Wars: The Old Republic - PREVIEW

metalicStar_WarsLogo.jpg
Nová hra ze známého filmu hvězdné války (STAR WARS) má pokračování a my Vám přinášíme podrobné informace jak hra bude vypadat, jestli si ji Vás počítač může dovolit a nějaký ten popis co nás vlastně čeká. 
Hra Star Wars: The Old Republic překvapí na první pohled každého, který si tuto hru bude chtít předobjednat nebo rovnou někde koupit. Její cena se totiž pohybuje přibližně na 2.900 kč, což jse snad i nemožné a nevěřím, že hra bude nějak více kupována. 

Hra je oblíbená hlavně z důvodu, že každý z nás nepochybně viděl alepsoň jeden díl nebo-li část filmu Hvězdné Války. Po celém světě lidé znají světelné meče a bílé obleky Vašich nepřátel. Poslední díl poběžní na stejném engine jako ti předtím. Jediné co nás trochu překvapí je grafika. EA se snažili více vydetailovat tváře, podlahy nebo střelbu s výbuchy.Podle všeho, by EA měli vydat BETA verzi, kterou si může zkusit každý z nás. To je příležitost hru otestovat i z důvodu koupím se hru nebo nekoupím. Nároky této hry nebudou příliš vysoké a podle všeho si ji bude moct dovolit každý průměrný počítač. Stránka eurogamer nabízí informace o nárokách této hry. Již teď mlžete číst minimální požadavky.

OS: XP, Vista, 7
Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+ nebo Intel Core 2 Duo
Grafická karta: ATI X1800 nebo NVIDIA 7800 nebo překvapivě integrovaná 4100 od Intelu.
RAM: 1.5

Hru si již teď můžete předobjednávat ve Vašich oblíbených eshopech nebo čekat až bude u nás jako FREE. 

SPITE TV - Gameplay

02.08.2011 08:20:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one