Star Wars Jedi: Fallen Order nedostane žádné DLC

Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Úterý - 16.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Je opravdu Star Wars Jedi: Fallen Order od EA? Žádný multiplayer, loot-boxy, mikrotransakce a jak jsme se nyní oficiálně dozvěděli, tak ani žádná další DLC po vydání, opravdu?
Přijde nám to až neuvěřitelné, ale TOP studiem pro EA se den co den stává stále více populární studio Respawn Entertainment, které přineslo Titanfall, Apex Legends a nyní se postará o Star Wars Jedi: Fallen Order. Proč říkáme top studiem? Jako jedinému studiu pod EA se podařilo usmlouvat jiný engine, než Frostbite, Jedi Fallen Order poběží na Unreal Engine 4, nebude mít multiplayer, žádné loot-boxy ani mikrotransakce a dokonce, po vydání nedostane jediné DLC, kompletní příběh mladého Padawana si tak užijeme už v základní edici. Jediné, co můžete mít navíc jsou kosmetické doplňky, které nabízí Deluxe Edice o 10$ dražší.

Neuvěřitelné, protože právě tyto chybějící doplňky EA vyžaduje prakticky do každé své hry. Je samozřejmě možné, že EA po zpackaných hrách jako je Battlefield V a Anthem mění strategii, což se bude líbit hráčům i ve finále výdělkům a konečné popularitě EA. 

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15.11. 2019 na PC, PS4 a XONE.16.04.2019 12:34:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one