Star Wars: 1313 je možná zpět ve vývoji

star wars 1313.jpg
Pamatujete na den, kdy jsme Vás informovali, že bohužel byly zrušeny všechny Star Wars projekty, tedy až na připravovaný Battlefront 3? Mezi nimy bylo také velmi dobře vypadající a dost očekávané Star Wars: 1313, které bylo údajně zrušeno, teď to ale vypadá na otočku, čtěte více!
Disney, jakožto držitel a majitel značky Star Wars před více než rokem prohlásili, že Star Wars: 1313 je definitivně zrušené. Vidět jsme po údajném zrušení hry mohli vidět také několik konceptů, jak hra vlastně měla vypadat, vidět jsme totiž mohli opravdu jen kousky a několik málo gameplay videí už od roku 2012.

Teď ale přichází dobrá zpráva. Visceral Games v tyto chvíle pracují na neoznámené a neznámé hře Star Wars, přiznal jeden z tvůrců tajného projektu. Jde prý na 90% o zrušené  #Star Wars: 1313, které se ale ve finále nebude muset jmenovat stejně, jen půjde o totožnou hru nebo hodně hodně podobnou, protože 1313 mělo za sebou několika letý vývoj. Jednou z věcí, proč se odhaduje právě 1313 je ta, že má jít o otevřený svět. My vše samozřejmě budeme sledovat a včas informovat.

Níže už můžete vidět celé vývojářské demo v provozu.
03.03.2015 13:14:38
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one